Skip to content

Viegla kritika JL virzienā

Šodien, ejot garām JL teltij, nenocietos un aizgāju uzdot jautājumu par koncertzāli, t.i., ko JL darīs kz sakarā? Atbilde bija apmēram tāda – jaunu kz vispār vajag tāpēc, lai būtu tāda kz, kurā būtu iespējams klausīties koncertus bez pastiprinošu iekārtu starpniecības (tas arī izskaidro, kāpēc to mēdz dēvēt par akustisko kz ), ka naudas trūkst arī citām būvniecības iecerēm, piemēram, vājdzirdīgo skolas pārcelšanai uz Juglu un ka līdz nākamajam RD sasaukumam darbi pie kz nemaz netiks uzsākti. Īsti mani šī atbilde neapmierināja, bet tā arī neizvilināju, vai un kas konkrēti tiks darīts. Protams, diez vai vajadzētu izdarīt vispārīgus un viennozīmīgus secinājumus no sarunas ar vienu onkuli, tomēr īpaši labāk ap sirdi man nekļuva.

Otra interesantā lieta, kas pievērsa manu uzmanību, bija JL RD deputātu kandidātu saraksts. Piemēram, Nr. 6 – “Rīgas satiksme” kontroles daļas vadītājs. Nez vai es gribēšu viņa vārdam likt plusiņu priekšā, atceroties sab. tr. kontrolieru darba metodes. Tiesa, šo kungu vienpersoniski pie visām kontrolieru cūcībām vainot arī diez vai būtu korekti.

Nr. 10 – students. Var jau būt, ka ļoti talantīgs, bet gribētos zināt, kāpēc viņš sarakstā ir pirms RPIVA zinātņu prorektores. Lielākā jautrība sākas saraksta beigās. Bez vairākiem studentiem, kasieres un apsarga ir arī viens skolnieks ar nebūt ne pēdējo numuru sarakstā. wtf? Protams, lejasgalu neviens RD neievēlēs. Bet vienalga dīvaini kaut kā…

Kronis visam man liekas JL mājas lapā esošo RD deputātu kandidātu saraksts. Ļoti informatīva fotogalerija, pirmajā brīdī pat kandidāta vārdu un uzvārdu pamanīt nav iespējams.

Stulbākais, ka īsti neredzu alternatīvu, par kuru balsot vēlēšanās.

1 thought on “Viegla kritika JL virzienā”

  1. piekrītu par alternatīvu trūkumu.
    Šajās vēlēšanās var pateikt par ko nebalsot. Par ko balsot…. nezinu.

    Bet anyway balsot vajag, citadi SC un PCTVL dabūs vēl vairākumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *