Skip to content

Piemērs kā Delfi cenzē rakstus par (pret) multikulturālismu

Delfi vakar tika publicēts Aivara Skudras raksts, kurā stingri tika pausts viedoklis pret multikulturālismu. Kad vēlējos to apskatīt vēlreiz, nevarēju vairs atrast. Nācās ķerties pie google. Uzrakstīju “Aivars Skudra Oslo” un aidā – pirmais rezultāts ir delfos:

Spiežam uz saitītes, bet te pēkšņi –

Manuprāt, interesanti un tajā pašā laikā ļoti bēdīgi. Kas bija par iemeslu, lai šo rakstu publicētu, bet pēc kāda brīža tomēr izņemtu laukā? Urbanovičs piezvanīja Delfu redaktoram? Štokenberga pirksts parūpējās? Vēl kāda cita versija?

Lai vai kā, pareizs mums Latvijā, acīmredzot, ir tikai viens – multikulturālismu aizstāvošs viedoklis. Tas gan nekā neiet kopā ar ideju par Latviju kā vienīgo valsti pasaulē latviešiem, ar kādu nolūku tā tika dibināta, bet par to jau neviens šobrīd nedomā. Tādēļ tas arī ir tik ļoti bēdīgi.

Pašu Aivara Skudras rakstu var izlasīt šeit. Nedomāju, ka tas ir tik revolucionārs, lai to nevarētu publicēt masu medijos. Katrā ziņā Delfos tas bija viens no šodienas sakarīgākajiem rakstiem, ja vien lasītāja prioritāte nav Jaunais vilnis, Lemberga nekandidēšana vēlēšanās un tamlīdzīgas ziņas, kas būtībā nemaz nav ziņas.

2 thoughts on “Piemērs kā Delfi cenzē rakstus par (pret) multikulturālismu”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *