Skip to content

Par seksu

Vidējais Cauruma apmeklējums ir 15-30 reizes dienā, ja neko nerakstu. Ja ir kkas jauns, tad skaits palecas uz 50 un vairāk.

Kā daži cītīgākie lasītāji varbūt atcerēsies, šī gada 23. jūlijā Caurumā tika publicēts raksts Mežonīgs grupveida sekss Uzvaras parkā. Kad to publicēju, cerēju uz kādiem 350 apmeklējumiem attiecīgajā dienā. Tik daudz tādēļ, ka šī gada februāri, kad tautās aizgāja raksts Nedaudz par viņu, Caurums attiecīgajās dienās norāvās 74 + 217 + 91 skatījumus. Un tas tā – bez vārda “sekss” virsrakstā.

Daudz nekļūdījos. Lai vieglāk būtu pētīt statistiku, izlēmu ieplānot seksa video publicēt agri no rīta. Vēlāk varēju priecāties par 369 skatījumiem. Vēl interesantāks man šķita netipiski augstais apmeklējums turpmākajās dienās – 99 + 89 + 88 + 67 + 66 līdz atgriezās vecajās sliedēs. No tā laika Caurumu arī regulāri atrod, meklējot google “grupveida sekss” un “sekss”, bet tas tā.

Ko no tā var secināt? Viennozīmīgi – seksā ir spēks! Ja kādreiz jums gadās uzrakstīt kādu spēcīgu tekstu, kuru vajag nodot daudziem, daudziem lasītājiem, obligāti virsrakstā pieminiet seksu un uzrakstiet intriģējošu pirmo rindkopu. Droši vien spēcīgākās vārdu kombinācijas būs “bezmaksas sekss” vai “sekss par brīvu”. Rezultāti garantēti.

Pašam pat mazliet tā kā skumji secināt, cik vienkārši gan piesaistīt lasītājus.

Tags:

7 thoughts on “Par seksu”

  1. Sen jau zināms, ka sex un skaistas bildītes publiku piesaista. Agrāk kā rakstīju skatījumi bija vairāk manā blogā, tagad rakstu retāk. Dienā ir ap 20 skatījumiem, kā ierakstu tā uzlec augšā. Citreiz uzlec virs 100. Sākumā virs 100 skatījumi bija regulāri..

  2. 😀 Sastapos ar kaut ko līdzīgu – tas pats ir ar Eiropas Hitu Radio populārajām drillējamām dziesmām (gadījās blogā pāris iztulkot) – tagad visi rakstus atrod pēc dziesmu nosaukumiem, acīmredzot cer, ka ļaus kaut kur nopumpēt vai tādā garā. Gan jau ka šis ieraksts arī uzkāps debesīs statistikas ziņā 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *