Skip to content

Konkurss – meklēju nikneimu!

Mans nikneims RedStar7 ir jau gandrīz 9 gadus sens. Radās savulaik pavisam vienkārši – ienāca prātā pirms iemigšanas. Kāpēc 7? Gluži vienkārši, pirmo reizi, kad to lietoju, RedStar bija aizņemts un nācās kaut ko mainīt.

Ar laiku man šis pieņemtais vārds ir drusku apnicis. “Drusku” tāpēc, ka nemaz tik bieži to nelietoju. Bet problēma tāda, ka nekas jauns, interesants, mani puslīdz raksturojošs nenāk prātā. Savulaik Dzinča man ieteica nomainīt nika pirmo burtu, lai būtu lielāka piekrišana pie meitenēm, bet tā arī tas palicis nerealizēts.

Ja jums ir gatavi varianti vai idejas, kā rosināt manu fantāziju, droši padalieties! Man īpaši patiks iespējami latviski, oriģināli varianti bez garumzīmēm.

Balvā labākajam variantam apsolu izveidot ierakstu par uzvarētāja izvēlētu tēmu, problēmu, jautājumu utt.

8 thoughts on “Konkurss – meklēju nikneimu!”

  1. Dzintars Rērihs

    Nikam jābūt tātad latviskam, cik vien var praktiskam. Es ietu ar “vismiervaldis”. Valžiem būt!

  2. Ēu, bet tad es nezināšu, ka tas esi Tu, ja Tu vairs nebūsi RedStar7.
    Mans niks bija vnk savirknēju skaņas, kas man patīk kā izklausās. Tā kā nezinu, kādi skaņu virknējumi patīk Tev, nezinu, ko ieteikt 😛

  3. Hmm… Pavērojot to, kāds esi (nu virspusēji protams). Tas kā Tev tas jokstiņš no multenes ir ielikts kā Gravators, tad netradicionāli nelatvisks uzvārds, kuru arī var tulkot (Latvijas zaļais 🙂 ), to kā bloga vietnes nosaukums ir caurums, te pat nav ko ieteikt par latvisko nikneimu! 🙂 Mjā un sarkanās zvaigznes ir dažādas -> http://www.universetoday.com/24715/red-stars/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *