Skip to content

Ienaidnieka vakance (papildināts)

Pirmais, par ko iedomājos, izlasot to, ko visi par Bin Ladenu jau zina, bija mans ieraksts Par vainīgajiem pirms pusotra gada.

Ir izdevīgi ļaunuma sakni saglabāt dzīvu. Citādi nākamreiz jāmeklē jauns vainīgais. Veiksmīgs piemērs ir Osama bin Ladens. Viņa organizētie terora akti bija šausmīgi tieši ar bailēm un neziņu, kura tos pavadīja. Vai tiešām tas bija pēdējais terora akts? Vai kaut kur tūlīt nekritīs vēl kāda lidmašīna? Varbūt rīt mums krānā tiks saindēts ūdens? Šādu baiļu aizsegā ir iespējams izvērst bezgalīgu un milzīgi dārgu cīņu pret terorismu par nodokļu maksātāju naudu. Kad parādīsies jauns, efektīvs vainīgā tēls, Osama savu ļaunuma saknes misiju būs izpildījis un beidzot tiks aizturēts un nošauts. Tā teikt, lai apmierinātu pūļa alkas pēc asinīm.

Es tā īsti neredzu aizpildītu ASV galvenā ienaidnieka vakanci. Kadafi? Nu, diez vai, ASV viņš noteikti neapdraud. Ziemeļkoreja? Arī diez vai, tā atrodas pārāk tālu un pret ASV spēkiem fiziski nevēršas. Putins? Kopš Bušs ieskatījies Putina dvēselē un ieraudzījis tajā atklātu un uzticamu cilvēku, diez vai…

Droši vien nabaga amerikāņi ir krīzes un citu nebūšanu nogurdināti un viņiem kādu brīdi vajag atpūsties no visiem ienaidniekiem un papriecāties par savas valsts varenību. Gan jau ienaidnieks nekur neizpaliks un pēc kāda gada vai dažiem amerikāņu nācija atkal tiks vienota kopējā naidā.

Protams, es ceru, ka kļūdos un ka amerikāņu nācija un visa pārējā pasaule tagad dzīvos laimīgi, mierīgi un pārticīgi.

Starp citu, interesanti, ka amerikāņi no Bin Ladena līķa atbrīvojušies fantastiskā ātrumā, iemetot to jūrā. Tā sakot, iecietīgie amerikāņi respektē muslmaņu tradīcijas (bet ne tiesības uz dzīvību) veicot apbedījumu līdz saulrietam. Nezinu, kā citi, bet es personīgi neticu ne video, ne fotogrāfiskiem “pierādījumiem”. Bet citu acīmredzot nav un nebūs. Ja nu vienīgi kaut kādas nogrieztas matu šķipsnas (vietējam afgāņu sunim), veiktas DNS analīzes (visi, protams, zina, kāds izskatās Bin Ladena DNS) un, kas zina, parādīsies vēl kādas nogrieztas ekstremitātes (Ibn Murhaša no Islamabadas sarkano lukturu rajona var apliecināt, ka ir īstais).

2 thoughts on “Ienaidnieka vakance (papildināts)”

  1. Ir janoveersh amerikanju uzmaniba no taa, ka valstij ir milzigs ieksejais parads, dolars kaa valuuta griiljojas un ka paris nedeljas atpakal domstarpibu delj starp demokratiem un republikanjiem par budzeta konsolidaciju valsts aparats draudeja pilnibaa apstaties. Valstij ir milzigas ekonomiskaas problemas, visi joprojam dzivo pari saviem lidzekliem, bet jautrak tachu ir sanakt kopaa demonstracijaa un uzdziedaat kumbayaaaa … 🙂

  2. Papildinajums.
    Neaizmirsiisim, ka bin Ladens bija ASV loti izdevigs sabiedrotais, kad si valsts vinu finanseja ar miljoniem 80 gados, modzahedinu vadiisanai karaa Afganistanaa pret krievu armiju.
    Tacu ka zinams, bin Ladens nak no Saudi Arabijas, valsti, kuru ASV peec OPEC valstu naftas emabargo 1973 gadaa nospieda uz celiem piekukulojot Sauda un Wahabi karaliskaas gimenes ar miljardiem. Un papildus noteikumiem ka par ASV maksatiem naftas dolariem saudiji perk ASV valsts obligacijas, kuras tiek nogulditas ASV bankaas. Par to ASV apnemas uzcelt valsts infrastrukturu, kuru apkalpo galvenokart ASV koncerni gustot no taa pelnu, tai skaita ari Saudiji un Wahabi saglabajot valstii varu.
    Rezultats zem svitras: arabi piegada asv naftu, bet nauda par to praktiski nekad neatstaaj ASV finansu institucijas. Valsts de facto tiek atsavinata no resursiem un dabas bagatibaam, tacu bagaataas gimenes to vel satur kopaa kaa valsti, kameer parejiem 99%, kas ir nabagi nekas cits neatliek ka akls naids pret varu, kas tev principaa atnjem visu un vel pasaka ka esi paraadaa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *