Skip to content

Ziņu apskats

Esot parādījusies kārtējā mistiskā Latvijas faktu aptauja, kurā par populārāko Rīgas mēra kandidātu esot atzīts Šlesers ar 23.5%. Kas ir ļoti interesanti, viņa partijas atbalstītāju esot tikai 9.3%. Es personīgi nesaprotu, kā tas līmējas kopā, bet mani tas arī neuztrauc. Es personīgi nezinu nevienu, pilnīgi nevienu Šlesera vai viņa kabatas partijas atbalstītāju. Tāpat es arī nezinu pilnīgi nevienu cilvēku, kuram Latvijas fakti vai kāds cits nopietnāks pētniecības kantoris būtu jelkad kaut ko jautājis. Tāpēc uzskatu, ka šī aptauja ir pilnīgi meli un neapmaksāta Šlesera priekšvēlēšanu kampaņa.

Vēl viens virsraksts, kurš mani uzrunāja šodien, bija par Obamu, kurš esot gatavs restartēt attiecības ar Krieviju. Tā dēļ viņš pat esot ticies nevis ar Krievijas vadītāju (es tikai nezinu, kurš tas ir – Medvedevs vai Putins), bet ārlietu ministru. Kādus 2-3 mēnešus atpakaļ redzēju kolorītu bildi, kurā bija Klintone un tas pats Krievijas ārlietu ministrs, kuri runāja tieši to pašu. Atvainojiet, cik var restartēties? Krievija negrib mainīties. Neticu, ka ASV ārpolitikas veidotāji būtu tik stulbi, ka nav to sapratuši. Acīmredzot, kādu biznesa interešu dēļ tiek izdarīts šis gājiens ar ziepju gabalu rociņā.

2 thoughts on “Ziņu apskats”

  1. …nesatraucies draugs, es personīgi nepazinu nevienu, kurš balsotu par iestāšanos Eiropas Savienībā …un ko tas mainīja???

  2. Tas droši vien liecina par šauru paziņu loku 🙂
    Es personīgi zinu cilvēkus, kuri balsoja gan par, gan pret ES.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *