Skip to content

Valdis neko nesaprot

Interesants citāts:

Valsts prezidents Valdis Zatlers trešdien žurnālistiem sacīja, ka ir izlasījis šo rakstu, taču tas ir bijis “tik samudžināts”, ka prezidents neesot neko sapratis. Viņš norādīja, ka viņam nav nekādas saistības ar šo situāciju un ka tas ir jautājums raksta autoriem un avīzei, kura to publicējusi.

Diemžēl nav skaidrs, kuru tieši rakstu Valdis ir lasījis, bet tik un tā man rodas vairāki jautājumi.

  • Kā iespējams, ka valsts pirmā amatpersona izlasa rakstu un neko nesaprot?
  • Vai tas, kā raksta žurnālisti, ir saprotams vienīgi parastajiem mirstīgajiem? Valdis tāds nav? Varbūt viņš ir nesaprotošāks par vidusmēra žurnālistu skribelējumus lasošo latvieti?
  • Vai Valdis ikdienā mēdz lasīt daudz “nesamudžinātākus” rakstus un kas tos raksta?
  • Ja Valdis neko nav sapratis, tad kā viņš droši var apgalvot, ka viņam ar rakstā minēto situāciju nav saistības? Varbūt viņš melo?
  • Bez visa šī jau tāpat ir skaidrs, ka Valdis atsienas no jebkādas atbildības. Tas arī ir interesanti, jo viņam par aprakstīto situāciju pēc idejas nebūtu jājūtas atbildīgam. Kādēļ tad viņa atbilde ir tik agresīva? Kas bailīgs, tas vainīgs?

Vispār man kauns par to, kā tagad visi ap Valdi luncinās, īpaši par Vienotību. Kā politiķis viņš nav atlaidis Saeimu tad, kad to vajadzēja izdarīt, bet pamanījies to izdarīt tad, kad bez tā varēja arī iztikt. Par spēju reprezentēt valsti ārzemēs nemāku spriest. Arī kā nācijas līderi līdz Saeimas atlaišanai viņu diez vai uztvēra daudzi. Tagad viņš tāds ir? Kādai daļai varbūt arī ir. Man noteikti nē. Par cilvēku vairāk var spriest pēc tā, ko viņš darījis vairākos gados nevis vienā dienā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *