Skip to content

Valdību vajadzētu veidot nozaru profesionāļiem

Tikko radio dzirdēju, ka Sandra Kalniete, pārbēdzēja no Jaunā laika, patlaban Pilsoniskās savienības frakcijas deputāte, veltot kritiku patlaban esošajai valdībai, esot izteikusies, ka valdību vajadzētu veidot nozaru profesionāļiem nevis attiecīgajā nozarē neizglītotiem politiķiem.

Khm. Pēc nākošajām Saeimas vēlēšanām Sandra Kalniete ar viņas pārstāvēto Pilsonisko savienību, domāju, ar 80 procentu varbūtību veidos pirmo valdību. Ne vieni paši, protams, bet tās sastāvā gan jau ietilps. Ar 99,9% varbūtību prognozēju, ka šodien teiktos vārdus Kalniete vairs neatcerēsies un, ja viņai tos atgādinās, viņa tos atsacīsies komentēt vai komentēs, cik vien iespējams, izvairīgi.

Vispār Kalnietei, manuprāt, vajadzētu strādāt Eiroparlamentā. No viņas Latvijā nesen paveiktajiem darbiem patlaban varu atcerēties vienīgi JL sašķelšanu. Opozīcijā sēžot, PS varbūt cenšas būs skaļāki par pārējām partijām, bet reāli viņi tā arī neko prātā paliekošu nav paveikuši. Pārējās opozīcijas partijas vismaz mēģina bīdīt šādus tādus likumprojektus un reizēm viņiem arī kaut kas izdodas. Bet nekļūdās jau tikai tas, kurš neko nedara 🙂

3 thoughts on “Valdību vajadzētu veidot nozaru profesionāļiem”

  1. Kā PS var būt opozīcijā, ja 9. Saeimas vēlēšanās tā vēl nemaz nebija izveidota?
    Kā tā vispār var kaut ko paliekošu paveikt, neesot Saeimā?

  2. Vienkārši nav nekādas starpības, no kuras partijas deputātu ievēl. Ja viņš ir apstiprināts kā deputāts, tad viņš ar vēl 4 ievēlētiem kolēģiem no pilnīgi jebkādiem sarakstiem drīkst izveidot neatkarīgu frakciju un nosaukt to kaut vai par zilajiem zaķīšiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *