Skip to content

Vadītājs

Ievēroju, ka izsludināta vakance uz manu bērnības sapņu darbu – trolejbusa vadītājs. Man maziņam ļoti patika stāvēt blakus vadītājam un pētīt, ko viņš tur dara. Likās diezgan vienkārši un ka es arī to varētu. Bet tie kompjūteri mani galīgi noveda no ceļa…

Mani apbēdina, ka Rīgas satiksme pieprasa, lai kandidātam uz vakanci būtu trolejbusa vadīšanas tiesības. Kur tādas ņemt? Vienīgo skolu, kur varēja iemācīties par trolejbusa vai tramvaja vadītāju, ja nekas nav piepeši mainījies, aizvēruši jau pirms gandrīz diviem gadiem. Tik specifisku profesiju darbinieki esot jāapmāca pašam darba devējam. Tā vietā, acīmredzot, RS apbruņojas ar optimismu :).

Var jau būt, ka reiz cilvēki masveidā izmācījušies par trolejbusa vadītājiem un patlaban to vien gaida, kā brīdi, kad tiks piedāvāta attiecīga vakance. Interesanti, cik daudz cilvēku uz šo sludinājumu pieteiksies?

Atradu vakanci uz vēl vienu bērnības sapņu darbu, bet tur diemžēl prasa iepriekšēju darba pieredzi. Nevaru saprast, kas konkrēti tā par darba pieredzi, bet laikam jau bijušie miskastes mašīnu vadītāji ķīpām vien pieteiksies uz šo vakanci…

3 thoughts on “Vadītājs”

  1. Dzintars Rērihs

    Ir tāda sajūta, ka cilvei arvien mazāk pamana tās nelogiskās lietas, kuras viņi dara. Es par visu valsti un arī pasauli kopumā.
    Šaja precedentā domāju, ka RS nav nekādu lielu iespēju un tieši uz to arī viņi cer, ka pieteiksies, kāds izbijis trolejbusa šoferis. Ļoti ceru, ka viņi paši spēs rast prātu un finansejumu lai izveidotu apmācības potencialajiem darbiniekiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *