Skip to content

Uzdāvināsim Ziemassvētkos Ukrainai vēl kāda karavīra dzīvību!

Pēdējā laikā (apbrīnojami sekmīgi) tiek mudināts līdzcilvēkus tērēt naudu, lai pastāstītu citiem līdzcilvēkiem (neticamā naivumā cerot, ka viņi klausīsies), ka viņu bērniem, redz, vajagot uzmanību. Ticu, ka Staciju lasa cilvēki, kuri spēj savu naudu ziedot lietderīgāk un tāpēc pavēstīšu par biedrības SOS palīdzība Ukrainai šī brīža apņemšanos.

Pateicoties privātpersonu un juridisko personu ziedojumiem un atbalstam, 2018. gadā voluntieru grupa “SOS palīdzība Ukrainas armijai”, neskaitot ziedojumos saņemto karavīru ekipējumu un citas frontē noderīgas mantas, Ukrainas aizstāvjiem ir sagādājusi tehniskās un elektroniskās ierīces — bezpilota lidaparāta uzlādes ierīci, 3 digitālos nakts redzamības monokļus, 1 nakts redzamības brilles un 1 digitālo tālmēru — vairāk nekā 4100 eiro vērtībā.

Taču nedrīkstam apstāties. Saskaņā ar oficiālajiem datiem šajā gadā krituši 210 ukraiņu kareivji. Okupants neatstājas, un, kas zin’, varbūt, iestājoties ziemai, pat gaidāma bandītu vai pirātu zem Aquafresh karoga aktivizēšanās Donbasā/Azovas jūrā.

2017. gadā “Karpatskaja Sič” rotas vīriem frontē tika sagādāta termokamera, par kuru viņi bija ļoti pateicīgi ( https://www.facebook.com/groups/sos.ukrainai/permalink/2166965966859813/ ). No nesenās sarunas ar kādu šīs vienības kareivi var spriest, ka pa šo laiku tā ir izglābusi ne vienu vien Ukrainas aizstāvja dzīvību.

Tādēļ esam apņēmušies sagādāt šai vienībai vēl vienu termokameru — Pulsar Helion XQ50 F.
Ukrainas draugu veikals ieskaties.lv, kā allaž, ir gatavs pārdot minēto modeli ar atlaidi — par 2500 eiro.
Pateicoties Sigitas, Visvalža, Jāņa, Laura, Māra, Oļega un nesenajiem Ingrīdas (5 eiro), vēl viena Jāņa (20 eiro), Alvja (100 eiro) un Viktora (20 eiro) ziedojumiem, mums pašlaik ir 278 eiro.
Tātad nepieciešami vēl 2222 eiro.

Aicinām iespēju robežās atbalstīt mūs šajā pasākumā — finansiāli vai informatīvi.
Nozīme ir pat visniecīgākajam ieguldījumam — vai tas būtu kafijas tases vērtības apmērā, vai uz pieticīgākas Jaungada uguņošanas rēķina…

Rekvizīti nemainīgi:
Biedrība “SOS palīdzība Ukrainai”
Reģ. Nr.: 40008238761
Konts: LV93HABA0551040192621
VAI
Paypal: help_ua_army@inbox.lv
Skrill: help_ua_army@inbox.lv

Mazākais, ko varam darīt, ir palīdzēt vīriem, kuri karo (un krīt) par mums un mūsu ģimenēm. Jo, ja Ukraina kritīs, okupants, sekmju iedvesmots, nez vai atturēsies no kārdinājuma pārbaudīt NATO stiprību.

Turklāt Biedrība “SOS palīdzība Ukrainai” ir sabiedriskā labuma organizācija, kas nozīmē, ka par ziedojumiem kontā iespējams saņemt nodokļu atlaides.

1 thought on “Uzdāvināsim Ziemassvētkos Ukrainai vēl kāda karavīra dzīvību!”

  1. Pingback: Latvijas blogāres apskats #157 (17.12.-23.12.) – BALTAIS RUNCIS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *