Skip to content

Tendences

Nu jau bezmaz katru dienu var lasīt, kā Vienotības izpratne par varu līdzinās Tautas partijai.

Te ir šodienas rakstiņš par nesekmīgu skrūvju piegriešanu ātrajiem kredītiem: http://www.lsm.lv/lv/raksts/ekonomika/zinas/preteji-komisijas-lemumam-saeima-atbalsta-stingraku-atro-krediit.a87729/

Savukārt šeit aprakstīts, kā Vienotībā izrēķinās ar citādi domājušajiem partijas biedriem. Nepiedodams grēks Vienotībā skaitās pat tikai ieminēties par nepieciešamību diskutēt par iespējamu nodokļu maiņu nākotnē. Pati nodokļu paaugstināšanas nepieciešamība nav nekāds milzu jaunums, bet tik un tā pat runāt par to nekādā gadījumā nedrīkstot. http://www.diena.lv/latvija/viedokli/zanders-nelokama-partijas-linija-14058413

Par Dombrovsku ģimenes atkarību no uzturēšanās atļauju pārdošanas jau rakstīju pirmīt.

Ja viņi tādā garā turpinās, nākošā četrgade var gadīties arī pēdējā pie varas.

 

Vēl es drusku brīnos par tautiešu milzu sašutumu par Grigules tikšanu EP. Tas tiek tulkots tieši kā reklāmas nopelns un muļķo elektorātu.

Ja reklāma būtu tik ļoti varena un elektorāts tik naivs, EP būtu ticis Žagars un vēl kāds no viņa partijas. Tā tomēr nenotika.

Manuprāt, Grigule tika EP, pateicoties prāvajai ļaužu kopai, kura par politiku diez ko neinteresējas un tāpēc nobalso par zaļajiem un zemniekiem – nosaukuma dēļ. Gan Saeimas vēlēšanās ZZS atkal šī iemesla dēļ savāks krietnu daļu balsu, neskatoties pilnīgi ne uz ko. Tā ir diezgan liela, nelabojama nelaime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *