Skip to content

Teksti iz i-bankas

Gribēju šorīt veikt maksājumu internetbankā, bet sajūta it kā būtu ienācis centrāltirgū un uzdūries kādam apnicīgi centīgam tirgotājam.

Piedāvātajiem velosipēdu modeļiem ir nepārspējama cena – Ls 16,38* mēnesī (ņemot velosipēdu uz Nomaksu – Ls 396) – summa, kādu parasti iztērē sīkumos, kuru pielietojumu vēlāk nemaz nemana un bez kuriem var iztikt.

Pēc maksājuma veikšanas laipnā internetbanka man piedāvāja klasificēt sevis veikto maksājumu.

Katram darījumam ir iespējams norādīt izmaksu tipu, tas ir, piešķirt vienādiem vai līdzīgiem darījumiem savu nosaukumu. Darījumu sakārtošana pēc izmaksu tipa dod iespēju pārskatāmi pārraudzīt savus ieņēmumus un izdevumus.

Neviļus rodas paranojāla sajūta, ka mani grib izsekot, ļaunprātīgi iekļaut mistiskās i-bankas statistikās un, kas zina, iesmērēt man jaunus personalizētus supermega izdevīgus akciju piedāvājumus. Jūtos mazliet kā govs. Tikai sakaltušu zāli sev silē ieliktu nemanu. Nesaku, ka šī lieta ir pilnīgi nevajadzīga, bet es nekad negribētu tādus datus atstāt glabājamies internetbankā. Var jau būt, ka tas kādam ir ērti, bet, mazlietiņ pazīstot banku neizmērojamās apetītes, es labāk jebkādus sev svarīgus datus turu no tām pa gabalu. Galu galā var arī savus maksājumus iekopēt tabulā un pēc tam to klasificēt un pārrēķināt ar daudz lielākām variācijas iespējām.

1 thought on “Teksti iz i-bankas”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *