Skip to content

Sociāldemokrātiskais strādnieku plastilīns

Tie LSDSP tak ir vieni nerimtīgi ļautiņi. Šajos sūri grūtajos krīzes laikos viņi tak vēl par nez kādiem līdzekļiem ņem, sapērk un izdala bērniem plastilīnu, lai ir ko spēlēties! Tā teikt – “celsim Rīgu kopā!”

Jaunatnes Sociāldemokrātiskās savienības (JSS) biedri kopā ar Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) aktīvistiem šodien, 24.aprīlī Rīgā dāvāja bērniem plastilīna komplektus. Komplektos ietilpa ne tikai plastilīns, bet arī pastkarte ar aicinājumu Rīgu celt kopā.

“Šoreiz bērni bija vēl aktīvāki nekā iepriekš, vēlējās aprunāties un pastāstīt par sevi kamēr tiem zīmējām smaidus uz rokām. Ar pavasara iestāšanos mazo rīdzinieku radošais gars atraisās arvien vairāk,” par šodienas aktivitātēm pastāsta JSS prezidente Irina Vojevoda.

Pirmās akcijas laikā, kas notika pirms nedēļas, Rīgas pilsētā bērniem un jauniešiem tika izdalīti vairāk nekā 1000 plastilīna komplektu. Šodien tika izdalīti vairāk nekā 900 komplektu.

Kā lai ar šitādiem cīnās? Varbūt jāuzdāvina katram zociķim pa lētākajai Ryanair biļetei uz Īriju vienā virzienā? Rīgai tas noteikti izmaksātu lētāk par viņu valdīšanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *