Skip to content

Slēptā revolūcija (papildināts)

Ļoti prātīgus vārdus šodien izlasīju PiSa preses relīzē. Nopietni. Tā arī ir, kā PiSa apgalvo. Visu cieņu Kristovskim.

Pēdējās dienās Šķēles, Lembergs un Šlesers ir uzsākuši kampaņu, kuras mērķis ir Dombrovska valdības gāšana, lata devalvācija un Latvijas konstitucionālās kārtības maiņa, uzskata “Pilsoniskās savienības” vadītājs Ģirts Valdis Kristovskis.

Šķēle un Lembergs liek saprast, ka Dombrovska un lata dienas ir skaitītas, bet Šlesers aicina nodot valsts varu pašvaldībām, kuras ievēlēs arī nepilsoņi. Tas nozīmētu Latvijas Satversmē noteiktās konstitucionālās kārtības maiņu, uzsver Kristovskis.

Lata devalvācija var būt izdevīga atsevišķiem oligarhiem, kuriem ir lieli ārvalstu valūtu uzkrājumi. Parastajiem Latvijas iedzīvotājiem lata devalvācija būs postoša. Tā nozīmēs daudzu uzņēmumu un mājsaimniecību nekavējošu bankrotu un kārtējo bezdarba pieaugumu.

Valsts varas nodošana šleseriskās propagandas kampaņā ievēlētai pašvaldībai un nepilsoņiem sagrautu Latvijas valsts pamatus.

Latvijas patriotiem šajā brīdī ir skaidri jānostājas Latvijas Satversmes pusē. Tas nozīmē vēlēšanās balsot par spēcīgākajiem nacionālajiem demokrātiskajiem spēkiem un skaidri paust savu veidokli pilsoņu forumos.

Redzot šo apadraudējumu mūsu valstij, es kā Latvijas pilsonis pieprasu KNAB nekavējoties dot tiesisku vērtējumu Šlesera masu pasākumiem. Tā ir politiskā propaganda un tās milzīgās izmaksas ir pieskaitāmas priekšvēlēšanu aģitācijas izdevumiem. Tas ir skaidrs ikvienam saprātīgam cilvēkam. Tam jābūt skaidram arī KNABā. Likuma pārkāpumi ir jānovērš un jāaptur!

Balsot gan par PiSa neieteiktu, bet, salīdzinot ar ZZS, TP un tās kloniem, SC un PCTVL, TB/LNNK, LSDSP un LPP/LC, tas būtu mazākais ļaunums. Jēgas nav arī nebalsot vispār vai balsot par partijām, kuras noteikti netiks ievēlētas.


Un te arī Lemberga atbilde gluži kā no demagoģijas parauggrāmatas – ja nav kā atspēkot teikto, jānomelno savs pretinieks:

Kristovska pēkšņajiem paudumiem ir tāda izteikta priekšvēlēšanu „smaka”, diemžēl smaržo pēc lēta odekolona.

Kristovska kungs, kurš savā darbība nekad nav bijis nopietni saistīts ar pārvaldes saimnieciskajiem jautājumiem un par tiem spriež pēc nejauši uzšķirtas lappuses mācību grāmatā “Uzņēmējdarbība iesācējiem”, un kura viedoklis parasti formējas no citu uzspiestās gribas, tostarp Berķa un Stepanova ietekmes, vienkārši sirgst no sabiedrības uzmanības trūkuma.

Tam ir arī pamats, jo pēdējie “Latvijas Fakti” parāda, ka Kristovskim ir tikai 15% Rīgas vēlētāju atbalsts.

1 thought on “Slēptā revolūcija (papildināts)”

  1. Visumā varētu piekrist Kristovskim.
    Varbūt Š. politiskās propagandas klātbūtni varēja pamatot kā labāk nekā ar “Tas ir skaidrs ikvienam saprātīgam cilvēkam.” Atsauca atmiņā argumentu ar nosaukumu “Tu esi traks”. Ja man tas, ko viņš saka, nav īsti skaidrs, vai ja es domāju citādi, tātad es esmu nesaprātīgs cilvēks. Un ja reiz es tāds esmu, tad viss, ko es saku, ir mazsvarīgs un spēkā neesošs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *