Skip to content

Sergejs Bespalovs

Sergejs Bespalovs, odnoklassniki. Viņš mani šodien pie Slāvu / Salaspils pārbrauktuves apdzina ar mersedesu HK-6740 un aši apstājās. Es nepaspēju apstāties pilnībā un vieglītēm ar velosipēda ragu pieskāros auto kreisajam bortam. Sergejs momentā bija ārā no mašīnas, uz sava auto aizmuguri vispār neskatījās un viņa galvenā rūpe bija aizturēt mani vardarbīgiem līdzekļiem.

Kad ieradās policija, kļuva skaidrs, kāpēc Sergejs Bespalovs tā rīkojās. Kreisajā pusē bija tikko manāma švīka, savus 30 centimetrus zem stūres raga augstuma. Nelietis cerēja izmantot situāciju. Palūdzu policiju, lai izdara mērījumus, ierakstīju tos savā paskaidrojumā un gaidīšu zvanu no Gaujas ielas.

Esiet uzmanīgi, ja sanāk darīšana ar šo krāpnieku. Latviski saprot, bet nerunā.

P.S. Šis Sergejs Bespalovs nav zobārsts.

61 thoughts on “Sergejs Bespalovs”

  1. Prichem sdes slovo Okupant, rech idet ne ob okupacii a sovsem o drugom…
   Ar cienu…
   Latvian Citizen

   1. Tu okupant raksti latviski! Un tu vienmēr Latvijā būsi okupants un utainais! Tā kā nebrīnies par to!

  2. tu lohs vai kas ar tevi .. Pr kādu okupantu to losi runā ?? Tā tik liekas kad Tev ar smadzeņu sastāvu nav viss kā nākas …Ja tu krievvalodīgos sauc par okupantiem tad vrb tevi jāsauc par dirslaizi , kas ar sūdainu muti sēž pie pc ? Jo redz latvietis jau neko citu nezin kā pļutīt vairāk nekā spēj aprīt un tad kad ir sudi tad mukt ko kājas nes . Šis lai arī kādas tautības nebūtu ir krāpnieks , zaglis , afērists vai kas cits , bet ne okupants jo ko tu tagat nīdi vai tevi kāds ir okupējis ?? Vnk riebjas šitie dirsēji . Kauns kad esmu Latvietis jo ar 80% Latviešu tautu nav iespējams pateikt cik laba tauta esam lielākā daļa skauģi , pakaļlaiži ,stukačas un ne uz vienu nevar paļauties un protams ir arī tie 20% kas ir normāli domājoši sakarīgi un ir viens par visiem visi par vienu .

   1. Rodas sajūta, ka esi tik dusmīgs … vai uz visu pasauli … jo kāpēc gan Tev būtu kāds jāpārliecina?

   2. Ja tev kauns būt par Latvieti, tad pērc biļeti un vari dodies piemēram uz Parašu. Tos visa pasaule tik ļoti mīl. Tur tikai zelta cilvēki dzīvojot. Dibenu vietā laiza viens otram priekšpuses.

  3. Tas gan te minēts netika, bet Sergejs gvelza par tiesu, advokātiem utml. līdz neizturēju un uzkliedzu, lai runā latviski. Pēc tam sekoja, protams, krieviski, “viņam latviešu valoda nav vajadzīga”, redz, viņš braucot ar mersi, bet es ar veļļuku.
   Tāpēc Sergejs ir ne tikai krāpnieks, bet arī antilatviski noskaņots krievvalodīgs tips.

 1. Gondons!Kapēc nekad uz mani tādi tipi netrāpās….Iedotu divas reizes pa kuņģi un vēl piemīztu viņam vadītāja benķi…L)

  1. Šādi tipi lielākoties ar kādu sesto maņu uzreiz jūt no kura var dabūt bietē, un meklē vājākus upurus.

 2. kurš – viens strādā Šķirotavas cietuma medicīnas daļā par zobārstu , otrs kokapstrādē = 23 goda staz. PROSHOL OT STOLJARA DO NACHALJNIKA PROIZVODSTVA…

  1. Skaties ka kads šads velodrasts Tev ta drusku seju nepamoka,..nu kaut vai es,…velodrasts ar 30 g stāžu…

 3. Tāpēc nevajag stāties, izmantojot velo priekšrocības, ir fiksi jāņem vagu, ietaipīsies laiks 😀

 4. Mums stavvietaa pie Iekslietu ministrijas reiz tads padzivojis mersedesa ipadnieku paris gribeja lidzigi piesut ka atverot durvis esam sasvikajusi vinejas. Atveram ta plasak un paludzam velreiz sadus trikus neatkartot. Zel ka toreiz uz 110 ne
  Piezvanijam. Turpat blakus bija…. ta hau ir krimjnalatbildiba.

  1. Man arī nesen līdzīgi gadījās. Stāvvietā liku meitiņu mašīnā, kad viens krievvalodīgais sāka mani audzināt, ka nevajagot sist mašīnu. Varbūt ar durvīm pieskāros, pats nemaz nemaniju. Viņam ~10 gadus vecs Ford Focus ar dažādiem sīkiem vizuāliem defektiem – viņš rāda uz durvīm viens mazs punktiņš. Ar pirkstu paberzēju, pazuda.
   Viņš atkal sāka mani audzināt, lai neaiztiekot lietišķos pierādījumus un ka viņš saukšot policiju un sāka intensīvi bakstīt telefonu… Es īpaši ar viņu neielaidos – teicu, lai tik sauc, gudrinieks, un braucu prom.
   Nezinu ko viņš centās panākt.. Varbūt lai viņam kaut ko maksāju… Var jau būt, ka cedele vēl pienāks, bet maz ticams..

   1. Man ari masinai durvis nodauziitas, ir pa mazam punktinam un ir pa kadai buktei- vis radien no koplietosanas parkingiem. Gan jau vainigie tiesi ta pat ka tu bilisinaja stulbi acis un pat nepamanija, ka knapi pieskaras ar durvim. Ja rokas no dirsas aug un galva ir iemists, tad tadus ari vajag aizturet un caur APL ari piedzit kompensaciju, lai nakisreiz ir ko apdomat.

 5. Kā autovadītājs, varu visiem velosipēdistiem, kas brauc pa ielu droši teikt – jūs traucējat! Nav runa par laikiem, kad satiksme ir neliela, tad OK – nav problēmu! Bet ar velosipēžu jau bieži vien brauc tieši pa korķiem un tad, kad ir intensīva satiksme. Tikai retais velobraucējs brauc izcili taisni un pie pašas ceļa malas, bet arī tad autovadītājs vienmēr apbrauc velobraucēju ar rezervīti. Un pareizi vien dara. Bet kā velobraucējs es arī saprotu, ka tu jau nejūti kā tu traucē autovadītājiem.

  1. Ja būtu normāla infrastruktūra velosipēdistiem, uz brauktuves neviens lāgā nelīstu. Bet nav.
   Starp citu, tieši tādēļ arī nav iespējams taisni braukt gar maliņu. Bedres, kuras, mašīnā sēžot, lāgā nejūt, velosipēdistam ir pat bīstamas. Bet bedrīšu, kā zināms, Rīgā ir ļoti daudz.

   1. вот только ненадо!!! Вдоль Макслас Академии довольно широкий тротуар, но всёравно полно “придурков на лисапедах” едущих по дороге….

  2. Kā velisipēdists varu jums autovadītājiem arī pateikt, jūs traucējiet!
   P.s. esmu arī autovadītājs!

  3. braucu pa rīgu gan ar velo, gan auto, kad braucu ar auto, man velosipēdisti netraucē, kad braucu ar velo, ļoti bail no autovadītajiem, ka kāds nebūs tik apdomīgs kā es, ka nepaskatīsies spogulī vai kkur priekšā mani vnk nepamanīs, vai nerēķināsies ar to ka kuru katru brīdi varu apbraukt kādu bedri, vai izdarīt ko citu. tapēc 7 reizes apdomāju- vai drošāk nebūtu kkur laicīgi pie bremzēt palaist pāris auto garām pirms izdaru kādu manevru. nesaprotu šitos cilvēkus – uz vanšu tilta tādi gadās- ārā tumšs, migla/līst, viens sportiskais, karbona rāmis, trikotāža, liekas profesionālis – ne kāds atstarotājs, ne lukturītis, nekā! i mean – do u wana die or smth?

   1. Uz Vanšu tilta vispār nedrīkst pa brauktuvi ar velo braukt – blakus ir veloceliņš! CSN!

   2. Uz Vansu tilta nav nekāds “veloceliņš”, tur ir ietve. Uzstādītās zīmes pēc būtības neko nemaina – arī pa parastu ietvi drīkst gan braukt ar velosipēdu, gan iet kājām. Nekādas speciālas ērtības velobraucējiem tur arī nav.

  4. 1) Ja CSN nekas nav mainījies, tad pa ietvi ar velosipēdu drīkst pārvietoties, ja netraucē gājējiem. Bieži vien gājēji sāk neadekvāti uzvesties (maina virzienu utml.- rada sadursmes risku), kad pamana velosipēdistu, tāpēc es cenšos pa to braukt pēc iespējas mazāk.

   2) Pa ielas braucamo daļu turpretī pilnīgi nekas neaizliedz pārvietoties JEBKURAM transporta līdzeklim. Tikai nelaime, ka tās malā ir bīstamas lietusūdens noteces zem asfalta līmeņa, un karstuma + lielas slodzes iespaidā izveidojušies asfalta defekti – rises (vismaz Rīgā), ko nākas apbraukt. Vienkārši pacenšamies cienīt viens otru; es uzskatu, ka velosipēdistam nav pienākums braukt pa gājēju ietvi.
   Tomēr, tā kā ar velosipēdu spēju pārvietoties mobilāk par auto, vienmēr izvēlos ērtāko un drošāko pārvietošanās vietu.

 6. Ļoti bēdīgi, ka ļaunprātīgi autovadītāji izmanto likuma burtu lai gūtu labumu savas automašīnas remontam. Ceru, ka policija pieņemts pareizo objektīvo lēmumu!

 7. Iesaku izmantot videoreģistratoru. Varēsiet ne tikai pierādīt savu taisnību, bet arī iesūtīt policijai video ar nekaunīgiem autobraucējiem, kas apdraud velosipēdistus.

  1. GO PRO pie mices un pedalizee tik… Pareizi. Bet pie krustojuma , daargie ritenjbrauceeji, pa labo malu nelieniet pie luksofora, ja. Netiishaam var apstaaties auto labaas puses durviis un tad ne tikai lauzta roka buus , bet arii veel patukshotas kabatas peec viiru apmekleejuma slimniicaa.

   1. Ja riteņbraucējs apstāsies tava auto labajās durvīs būsi viennozīmīgi vainīgs, jo nogriežoties ir jāieņem maksimāli malējā pozīcija lai pat riteņbraucējs nevar aizspraukties garām. Tev to nepateica kad tiesības pārdeva?

 8. Manuprāt, 2010. gadā pie Mūkusalas apļa šis pats tips pirms manis bez jebkāda pamatota iemesla nobremzēja. Pirmie vārdi, izkāpjot no auto, bija: “piģesjat lat i rashoģimsja”. Uzrakstīju saskaņoto. Saprotu, ka juridiski biju vainīgs es, bet saviem OCTA apdrošinātājiem paskaidrojumā ierakstīju, ka priekšā braucošais apstājās bez nebkāda iemesla.

 9. Absoluts mulkis :D

  Problemas sakne sakas celu un satismes kvalitatee Riga un visa Latvija,nu kuras veidajos daudzu problemas celonu atzari…sakot ar to ,ka celu kvalitates del ari musu satiksmes kultura ir briesmiga,gan velobrauceju,gan autovaditaju un ari kajamgajeju,ir momenti kad kads no shiim trim sugas parstavjiem uz cela veido ko taadu,ka isti nesaproti no kuras planeetas isti ir shis sugas parstavis,bet tas ir atkariigs no cilveeka sprieshanas un apkartejas vides uztveres spejam,tpc brizhiem ari veidojas nepatiikamas,bistamas,kuriozas katostrofalas situacijas uz celiem..Shi teema vsp ir loti diskutabla un loti gari argumentejama..konkreti shajaa gadijuma izskatas ka autobraucejs izmantojot LR likumu,shadaa veida megina guut sev labumu..vnk mums tada likumdoshans sistema,ka zinot to un tas vajas vietas ,to var izmantot sava labuma gushanai nevisai godiiga celaa..
  Vnk visiem 3 sugas veidiem (kajamgajejiem,velobraucejiem,autovaditajiem) jabut nedaudz pratigakiem-apdomigakiem uz celiem un ja klat vel pieber cienu un respektu vienam pret otru-tad atliks cinities tikai par vienu kopiigu merki labakiem celiem visa Latvija 🙂

 10. Es parasti nelasu dolbanos komentārus , jo tie gan te gan visos citos soc.tīklos ir 70-80% ir pilnīga h@@@ņa
  Bet jā runā par šo gadījumu , kas minēts virsraksta, tad laikam beisbolenes sindroms jāievieš:-)

 11. saprotu velo braucējus. Bet kak gudrinieki uz 2 riteņiem cenšas iespraukties strap pie luksofora stāvošām mašīnām, cenšos nogriezt ceļu. nefig līzt. Skatoties šo gadījumu- tik pa begun bum bum

 12. 1. Автор, если уж и пишете имя и фамилию одного участника с фотографией, то тогда уж и сами представьтесь, с фотографией.
  2. С какой такой стати мы тут должны верить вашей версии? Если на самом деле вы поцарапали?

  Человек так же мог ошибиться, такой версии вы не допускаете? Или он виноват лишь только потому, что по латвиски сапрот, бэт неруна???

  1. Komentētāj, latviski izlasīt rakstu varējāt. Tad jau varēsiet arī komentāru uzrakstīt tā, lai to saprot gan autors, gan lielais vairums komentētāju.

 13. Šitas tips arī man ir zināms, protams gan pāris gadi atpakaļ kad pa moto kurjeru strādāju. Cilvēks laikam līdz šim brīdim nav mainījies! Situācija tā pati tikai man nostrādāja reakcija, un es izvairījos. Bet gala rezultātā rolleris miskastē, pats gandrīz slimnīcā. A viņš tikai caur logu paskatījās un pa pedāli prom.

 14. Vai mašīna bija īrēta no Hertz jeb varbūt džeks strādā pie Hertz? Tas dzeltenais čipiņš izskatās tāds kādu lieto Hertz.

 15. Pingback: baltais runcis Latvijas blogāres apskats #13 (25.08.-31.08). | baltais runcis

 16. Saņēmu ziņu no Gaujas ielas. Tā kā abu CSN iesaistīto liecības ir pretrunīgas un vainīgo noskaidrot nav iespējams, lietvedība šajā jautājumā tiek izbeigta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *