Skip to content

Sagrābšana

Ja krupi izņem no auksta ūdens trauka un ieliek siltā ūdenī, tas izlec ārā un turpina dzīvot. Bet ja auksta ūdens trauku uzliek uz uguns un lēni silda, tad krupis pašapmierināts plunčājas un beigu beigās uzvārās. Uzvārās un ir pagalam.

Pēc līdzīga principa notiek varas sagrābšana un demokrātijas ierobežošana. Tas tā notiek jau daudzus gadus. Savulaik galvenais grābējs bija Tautas partijas biedri un pietuvinātie cilvēki, nu jau labi ilgi to pašu veic Vienotība valstī un Saskaņas centrs Rīgā. Viņi paši neapjēdz, cik bīstamu struktūru veido, viņi nav spējīgi to apjēgt, jo viņu galvenā rūpe ir saglabāt varu un turpināt šeptēties par bezmaz katru cenu.

Par to Lato Lapsa šodien. Viņš arī uzskaitījis daudzas nu jau laika gaitā piemirstas lietas, kas iepriekš minēto apliecina.

Viss likumsakarīgi ir nonācis tiktāl, ka Ministru prezidente bez kādas izlocīšanās un manevriem var publiski paziņot: mums nospļauties uz jums visiem, kam šķiet, ka pa kaklu, pa galvu izvēlētam pircējam, aiz kura var stāvēt velnszinkas, nedrīkst par mazu naudiņu pārdot pelnošu valsts banku, – mēs to vienalga izdarīsim līdz vēlēšanām, un jūs mums varat iepūst svārku ļipā vai jebkur citur!

Ja Kalvīša veidojumu vēl varēja kaut kā ar lietussargiem aizgaiņāt, nez vai tas tik viegli izdosies ar Vienotību un pavisam droši tas neizdosies ar Saskaņas centru. Pēdējā gadījumā tiks apgalvots, ka ļaunie latvieši apspiež nabaga demokrātiski ievēlētos krievus un tas būs reāls iemesls valdībai un parlamentam pieprasīt ievest šeit Kremļa tankus, neskatoties ne uz kādu NATO. Pēdējie tādā gadījumā visticamāk neiejauksies.

Demokrātija ir milzīga vērtība, uz tās paliekām Latvijā turas visa valsts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *