Skip to content

Rīgas neglītuma vēsture

Te būs informācija par, manuprāt, ļoti interesantu izstādi / diskusiju. Vienīgi žēl, ka laiks ir nozīmēts pirmdienas pēcpusdienā, būs grūti izrauties. Uzaicināto cilvēku sastāvs ir ļoti spēcīgs no abām pusēm.

Vēloties vērst sabiedrības uzmanību uz “aizdomīgo” buvniecibas objektu īpatsvaru Rīgā un rosināt diskusiju pilsētvides veidotāju vidū par to, kā padarīt pilsētvidi ne vien estētisku, bet arī ētisku (ja vien viens neparedz otru), aicinām Jūs apmeklēt foto izstādes „Neglītuma vēsture” atklāšanu un diskusiju 2009.gada 9.novembrī no 15:00 līdz 17:00 Kaļķu ielā 2 (ieeja no Kungu ielas).

Diskusiju vada: Māris Olte
Piedalīsies: Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Sergejs Dolgopolovs, Rīgas Pilsētas Arhitektu biroja direktors Jānis Dripe, fotogrāfe Māra Brašmane, arhitekts Pēteris Bajārs, advokātu biroja Liepa Skopiņa Borenius partneris Lauris Liepa, Fonds starpdisciplinārai sadarbībai pārstāvis Artis Zvirgzdiņš, Daugavas kreisā krasta kustības aktīvists Mārcis Sokolovskis, Pasaules Dabas fonda Latvija direktors un Sorosa Fonds Latvijai valdes loceklis Uģis Rotbergs, Mežaparka Attīstības biedrības pārstāvis (tiek precizēts), Delnas projektu vadītāja Aiga Grišāne.

Papildus informācija.

Tags:

1 thought on “Rīgas neglītuma vēsture”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *