Skip to content

Pašcieņa

Ja pilsonis X. dodas uz Rīgas domi, piesakās personiskā vizītē pie Rīgas mēra un vizītes laikā Rīgas mēram fiziski iesit, aizbildinoties, ka mēra rīcība ir aizskārusi viņa – latvieša pašcieņu, kādu sodu viņš par to dabūs?

N. Ušakovs ir parakstījies par krievu valodu kā otru (un nevis otro) valsts valodu Latvijā. To darīdams, viņš apgalvo, ka ir par latviešu valsts valodu kā vienīgo valsts valodu un parakstās vien tādēļ, ka vēloties saglabāt savu pašcieņu. (Pilns teksts)

Es neatbalstu nekāda veida vardarbību un neaicinu uz to citus. Tomēr es neatbalstu arī Nila Ušakova divkosīgo rīcību un izrunāšanos. Ja viņam ir problēmas ar pašcieņu, tad lai Nils dodas pie psihologa nevis rīkojas pretēji Satversmei. Turklāt savulaik Ušakovs kā deputāts ir zvērējis atbalstīt latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu.

1 thought on “Pašcieņa”

  1. Bet pareiz’ jau ir. Ušakovs vienkārši lieto polītisko leksikõnu. Daži piemēri: kukulis-pateicība, nogriezt-konsolidēt, samazināt-optimizēt, cilvēks-elements, pretvalstiska rīcība un divkosība-pašcieņa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *