Skip to content

Par Staciju pēdējā laikā

Uzsākot jauno Stacijas gadu, rakstīju, ka centīšos pieturēties pie 2-3 ierakstiem nedēļā. Ja tagad paskatos uz šajā gadā uzrakstīto, tad janvāris vēl ir tāds diezgan ražīgs. Pēc tam esmu daudz darbojies ar melnrakstu pabeigšanu. Laba kaudzīte vēl ir palikusi, tikai aizvien lielāks kļūst kārdinājums tos visus izdzēst.

Galvenie iemesli jaunrades piebremzēšanai ir darbs un mājas. Mēdz teikt, pie zināma bērnu skaita darbs pārvēršas par hobiju. Man tas tā ir noticis. Tikai pie vainas ir nevis bērnu skaits, bet gan interesanti profesionāli izaicinājumi. Ar laiku noteikti apniks, bet tas nebūs drīz.

Novembra sākumā atmetu regularitātei ar roku. Sanaca divarpus nedēļu gara pauze. Nezinu, vai pēdējā.

Man ir daudz lielāks prieks par labi noslīpētiem lielajiem ierakstiem. Tieši pie tāda es arī tagad strādāju. Tēma ir autortiesības attiecībā uz blogiem. Savāktais apjoms jau šobrīd pietiktu trim rakstiem, bet man trūkst informācijas, lai pieliktu tēmai punktu. Ja kādam ir pieredze ar vēršanos policijā vai tiesā, ļoti priecāšos, ja pastāstīsiet sīkāk [andris iekš stacija.org].

3 thoughts on “Par Staciju pēdējā laikā”

  1. Man pašam ir sanācis būt aktīvam tikai grāmatu blogā, lai gan jau kādu laiku vairs nerakstu teju nemaz par grāmatām, kuras izlasu ārpus apgādu dotajām. Bet derētu vairāk saņemt sevi rokās. Tomēr vairāk gan gribētos nopublicēt arī kaut ko otrajā blogā, kur trūkst vairāki ceļojuma apraksti… Eh, laiks ir nežēlīgs…

  2. Melnraksti stāv gan par Igaunijas velobraucienu, gan par kalnos kāpšanu (otrā, īstā daļa), gan par izbraucienu uz Vāciju kopumā un arī par Parīzes ceļojumu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *