Skip to content

Par Rīgas domi

Iedomājieties tādu valdību, kurā pie varas būtu TP, LPP/LC, LSDSP un TB/LNNK. Nu, mums tāda jau ir – Rīgas domē. Tā kā šis veidojums ir visai nestabils, tad ļoti bieži nepieciešamas papildus balsis, kuras tiek piesaistītas no SC puses.

Samērā interesants viedoklis par RD patlaban notiekošo ir lasāms šeit. To nav rakstījis nekāds žurnālists, bet gan RD deputāts no JL. Tā kā viņa rakstā pilnīgi nekur neparādās JL – ne tieši, ne netieši minēts, par reklāmu to uzskatīt nevarētu.

Kā rīdzinieks aicinu visus savus līdzpilsētniekus piedalīties gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās un par šīm partijām nebalsot. Iemeslu netrūkst, sākot kaut vai ar koncertzāles projekta atbalstīšanu.

Tas ir ļoti svarīgi, jo diezgan ticami, ka RD aptuveni trešo daļu balsu savāks tā saucamās krievu partijas. Līdz ar to ir jāievēl tādas latviešu partijas, kuras neraujas par katru cenu piepildīt savu sponsoru vēlmes, spēj vienoties par reālu darbu koalīcijā un neaizraujas ar elektorāta piebarošanu ar demagoģiskām frāzēm un neizpildāmiem solījumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *