Skip to content

Par ko tu balsotu?

Visiem tiem, kuri vēlas tautas nevis Saeimas vēlētu prezidentu, es vēlos pajautāt – par kuru tad jūs balsotu šodien? Zatleru vai Bērziņu?

Protams, būtu vēl kāds variants, visticamāk no katras partijas pa vienam. Vienotība droši vien virzītu Ģirtu Valdi Kristovski vai Sandru Kalnieti. ZZS Andri Bērziņu (kurš vispār par viņu bija kaut ko dzirdējis līdz šim?). PLL droši vien Zatleru, SC Ušakovu un VL! – jā, interesanti, ko piedāvātu viņi?

Ja uz Saeimas vēlēšanām es vienmēr esmu gājis un iešu arī turpmāk, tad izvēlēties starp, piemēram, Zatleru un Bērziņu man liktos bezjēdzīgi. Ne viens, ne otrs nav manas autoritātes un es šiem cilvēkiem no laba prāta neko negribētu uzticēt. Kur nu vēl reprezentēt valsti!

Par Bērziņu virspusējs, bet diezgan labs pētījums lasāms šeit. Man radās iespaids – bijušais komunistiskās partijas funkcionārs, 66 gadus vecs, neizteiksmīgs onkulītis, kurš nez kā pamanījies Saeimas vēlēšanās savākt daudz vairāk mīnusu nekā plusu. Vizuāli nez kādēļ atgādina bijušo PSRS vadītāju Juriju Andropovu. Sešos mēnēšos Saeimā ne reizi nav uzstājies (!!!), ir iesniedzis vienu priekšlikumu. Un tādu cilvēku tiešām ZZS virza par prezidentu?

Es personīgi nebalsotu ne par vienu no šiem abiem.

Visas cerības balstu uz plašākajai publikai nepazīstamo kandidātu X. Cerams, ka viņš nebūs pats lielākais kretīns.

3 thoughts on “Par ko tu balsotu?”

  1. Kandidāts X varētu nākt no kādas patālākas vietas, teiksim, Andromedas zvaigznāja, līdz ar to viņam (vai viņai, vai hermafrodītam) būtu daudz jaunu/progresīvu ideju un tāds svaigs skatījums uz lietām…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *