Skip to content

Par ko balsot?

Vēlēšanas nāk virsū, bet man diemžēl nav tik daudz laika, lai izveidotu tikpat izvērstu analīzi kā iepriekšējā reizē.

Man personīgi ir skaidrs, ka balsošu par VL!. Gluži vienkārši – viņi ir vienīgā partija, par kuru esmu drošs, ka tā nerāpos uz ceļiem SC pavadā.

Par Vienotību man tādas pārliecības absolūti nav. Ne pārāk sen gan Āboltiņa, gan Štokenbergs, gan Pabriks, gan Jaunups izteicās par vajadzību SC aicināt valdībā. Jā, tieši tas mums vēl trūka! Ar ZZS nesanāca sadarbība un ar līdzīgo, bet tomēr būtiski atšķirīgāko SC piepeši sanāks? Ko viņi, atvainojos, sapīpējušies?

Štokenbergs regulāri bez acīm redzama iemesla kasās ar VL!, vēl viņš nespēj izskaidrot paša aizstāvētu likumu, apvainojas un pamet studiju

Pabriks toties, aci nepamirkšķinājis, beztēmā paziņo, ka Latvijas sabiedrība ir neaudzināta, vardarbīga un nabadzīga, ka visi, kas strādā par 100 latiem, ir muļķi, no ziņām lasa labi ja virsrakstus utt.

Ja Vienotība iekšienē nespēj tikt galā ar šīm divām “zvaigznēm” un vēl ieceļ tos par ministriem, nu tad atvainojiet…

Par divkosīgo Zatleru esmu izteicies jau vairākkārt. Zatleram tika pieprasīts atlaist pagājušo Saeimu, viņam īsi pēc stāšanās amatā. Viņš ir atlaidis parlamentu, pret kuru īpaši protesti nemaz nav bijuši!

Zatlers pats kvēli aizstāvēja Satversmes grozījumus, kas Saeimu prezidentam nemaz neļautu atlaist viņa darbības pēdējos 6 mēnešos. Lai arī uz viņu pašu šie grozījumi neattiecas, Zatlera rīcību par ētisku grūti nosaukt.

Zatlers pēc Saeimai liktenīgā balsojuma vērsās pret oligarhu partijām, aizmirstot par SC, kurš balsoja tieši tāpat kā oligarhi. Diez vai šī aizmiršana bijusi nejauša. Visticamāk, Valdis nevēlējās aizvainot savus tuvākos nākotnes sabiedrotos. Toties līdz ar to arguments par balsojumu izskatās vairs tikai pēc piemeklēta iegansta.

ZZS. Aizmirstot Lembergu, situācijā, kad visloģiskāk būtu pieslieties latviskajiem spēkiem, ZZS turpina flirtēt ar SC. Viņu ar SC balsīm ievēlētais prezidents tāpat kā Zatlers aizstāv bezvīzu režīmu ar Krieviju. Jā, mums tieši trūkst vairāki simti tūkstošu ekonomisko migrantu no Krievijas, kuri pēc tam naturalizētos un līdz ar to neatgriezeniski (!!!) pārvērstu Latviju par krievu guberņu. SC jau ilgstoši Saeimā ir bijis ZZS sabiedrotais, vairāk nekā 50 balsojumos nepilna gada laikā kopīgi uzmetot Vienotību.

LPP jau atrodas RD koalīcijā ar SC, jo ar Vienotību, ziniet, nesanāk pa ceļam. Ar SC kaut kā ērtāk…

VL! noteikti nav ideāla partija, bet tā ir vienīgā izteikti latviskā partija! Es ceru, ka nākotnē VL! kļūs demokrātiskāka, mazāk spēlēsies ar ideju par Latvijas Vadoni, ka tajā būs vairāk kompetentu speciālistu un ka beidzot tā spēs saņemt drosmi un pozicionēt sevi ar pārliecību par saviem spēkiem, nešķielējot citu partiju virzienā.

Saistītie ieraksti:

Par nacionālo identitāti un sabiedrības integrāciju

Kādēļ (ne)atlaist Saeimu?

Par Valda jauno partiju

Valdis neko nesaprot

Par Saeimas atlaišanu

Arta Pabrika Latvijas sabiedrība nav mana Latvijas sabiedrība

Atklāta vēstule Rīgas mēram par rindām Rīgas sociālajā dienestā

Viss ir likumīgi (par likumīgi iegūto Kravcova pilsonību)

Valdis Maskavā

Par Saskaņas centru

Vienotība pret TB/LNNK/VL!

Par Latvijas rusifikāciju un partiju sarakstiem Saeimas vēlēšanās

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *