Skip to content

Par galda hokeja statīvu

Nesen nopirku galda hokeju. Dāvanai. Lai būtu ērtāka lietošana, nopirku arī speciālo statīvu. Tāds principā ļoti vienkāršs priekšmets, maksāja gan 24.67 eiro.

Hokeja galda statīvs

Izsaiņoju, skatos – krāsa iet nost. Bet pievienotajā bukletiņā rakstīts:

“Hokeja statīvs MedusKoks “SARAUJ!” – augstas kvalitātes slīpēts -10mm finieris piesūcināts ar sastāvu, kas pagarina kalpošanas laiku, stabilas kājas 38x40mm, krāsots melnā krāsā un pārklāts ar laku. Vienkārši saliekams, stabils un viegls.

Uzņēmu bildi.

Hokeja galda statīvs

Aizrakstīju uz bukletiņā esošo SIA Intrad e-pastu, nezinu – ražotāja vai izplatītāja. Saņēmu ātru un pavisam pieklājīgu atbildi, ka viņi ir ar mieru šo statīvu samainīt. Es vēl nodomāju – būs beidzot iemesls uzrakstīt kaut ko pozitīvu blogā.

Pēc vairākām dienām izbrīvēju laiku, aizbraucu, samainīju. Jā, tiešām tādu pašu defektu nebija. Viss it kā OK. Tikai līdz brīdim, kad skrūvēju statīvu kopā. No četrām skrūvēm viena negāja iekšā nemaz, cita – līdz trešdaļai. Pirmajai problēmu atrisināju, izčakarējot laukā iesprūdušās skaidas, otrajai nē, jo skaidu nebija, bet brutāls spēks tikai sabojāja skrūves galvu. Nav, protams, nekas briesmīgs, bet par augstu kvalitāti es to nesauktu.

Gan jau, ka varētu atkal sazināties ar Intrad, meklēt variantus, bet negribas vairs čakarēties.

Tā lūk.

Bet hokejs labs 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *