Skip to content

Par Džeksonu

Klausoties radio, lasot ziņas utt., Džeksons kopš savas aiziešanas ir bijis topā. Bet man rodas ķecerīgs jautājums. Ja ne viņa ieplānotie koncerti, vai daudz cilvēku būtu ievērojuši, ka viņa vairs nav? Ja neskaita pārizdotus albumus un neskaitāmās izlases, pēdējais albums no Džeksona puses bija tālajā 2001. gadā.

Šīs pēdējā laika ziņas, reportāžas, pārpublicētās sazvērestības teorijas utt. diemžēl ir kolosāli pozitīvs notikums masu medijiem.

Es to īsti nesaprotu. Cilvēka vairs nav, bet visi kā šakāļi piepeši metas virsū pēdējām informācijas drusciņām par viņu.

2 thoughts on “Par Džeksonu”

  1. Yeh, visai stulbi, ka kāmēr Džeksons bija dzīvs, visi viņu nonievāja un aprunāja, bet kad viņš nomira, pēkšņi visiem aizmirsās idiotismi ko viņš darīja, un visi vaimenā par viņa aiziešanu. Saprotu, ir briesmīgi, kad jebkurš nomirst, bet viss kas notiek medijos… tas taču ir par daudz pārspīlēti.
    TV kanāla “E!” KATRĀ ziņu izlaidumā tiek pieminēts Džeksons, vai tad tiešām cilvēkiem neapnīk?
    Vienīgā amizantā lieta – MTV atkal ir parādījies Eminema dziesmas “Just lose it” videoklips, kurš uzreiz pēc Džeksona nāves bija izņemts no rotācijas politkorektuma dēļ (Eminems briesmīgi izsmej Maiklu šajā video):D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *