Skip to content

Par aizsargbriļļu nepieciešamību II

Pirms četriem gadiem rakstīju, ka lētāk ir lietot aizsargbrilles nekā doties uz slimnīcu, lai no turienes izčakarētu ielidojušos svešķermeņus. Es, protams, mācību ņēmu vērā un, slīpējot betona grīdu, biju uzlicis pat ne tikai aizsargbrilles, bet arī aizsargmasku mutei, jo elpot procesa laikā arī gribējās.

Viss kārtībā, viss lieliski līdz brīdim, kad brilles ņēmu nost. Ieildoja acīs kaut kāds sūdiņš no briļļaugšas. Mēģināju izskalot, bet nesekmīgi. Stipri negrauza, visticamāk tas bija tikai smilšu graudiņš un cerēju, ka pēc kāda brīža pazudīs pats. Nākošajā rītā sapratu, ka jābrauc vien uz slimnīcu. Šoreiz vizīte ar zāļu pirkšanu izmaksāja 8.54 + 13.78. Komentārs no ārstes bija, ka diezgan nopietns nobrāzums, kādu laiku vēl sāpēs un pats no sevis tur nekas nebūtu izgājis laukā.

Morāle: aizsargbrilles jānoņem tā, lai no tām pēcāk nekas nevar iebirt acīs.

4 thoughts on “Par aizsargbriļļu nepieciešamību II”

    1. Tās brilles, kuras es lietoju, apsedz acis arī no augšas un apakšas. Tāpēc tās teorētiski ir drošākas. Lētākās izskatās pēc visparastākajām brillēm. Ar tādām droši vien mazāka iespēja iedzīvoties šādos negadījumos, toties nepasargā citas zonas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *