Skip to content

Nedēļas ierakstu tops #1

Domāju turpmāk regulāri publiski padalīties ar internetā sastaptajiem labākajiem stāstiem / blogu ierakstiem / analīzi. Publiskot sarakstu šobrīd domāju reizi nedēļā. Avoti – pamatā latviskie blogi. Vērtēšanas kritēriji – valoda, oriģinalitāte, garums tāds, lai tiešām būtu ko palasīt, analītiska pieeja tēmai, iespējami citi faktori.

Šodien par 25.01.-29.01.

 

http://www.didziskukainis.lv/params/post/699828/stasts-par-to-ka-es-kluvu-par-macitaju

Autors stāsta, kā kļuvis par mācītāju.

 

http://ksenijakomente.lv/par-zinatnisko-domasanu-uztura-zinatne

Ksenija apraksta, kas ir zinātniska pieeja, šajā gadījumā uztura zinātnē, bet tikpat labi to var attiecināt uz jebkuru citu nozari.

 

http://www.laikmetazimes.lv/2016/01/25/vai-islams-ir-%E2%80%9Cmiera-religija%E2%80%9D/

Laikmeta zīmes ļoti rūpīgi apraksta islamu.

 

Pirmā saskarsme

Kate poļļā lasāms personīgs stāsts par saskaršanos ar imigrantiem pie durvju sliekšņa.

 

http://islams.lv

Tas neattiecas tikai uz šo nedēļu vien, bet par islamu regulāri īsus, interesantus stāstiņus publicē Lato Lapsa.

 

http://pietiek.com/raksti/_satraucosais__ltv__de_facto__sizets_-_kas_tika_noklusets,_kas__pievilkts_aiz_ausim_,_kas_samelots

LTV De Facto raidījums ziņoja, ka ļoti daudziem VID izmeklētājiem esot milzu problēmas pagājušā gada amatpersonu deklarācijās. Ažiotāža milzīga, tviteris kūsāja taisnīgās dusmās utt. Konkrētus uzvārdus LTV nenosauca, kaut arī to būtu viegli izdarīt. Pietiek.com ķērās pie pārbaudes. Rezultāti, manuprāt, tiešām ir šokējoši. Tur nav runas par vienu, divām kļūdām, bet par klajiem meliem. Kaut vai tāds nieka fakts, ka pagājušā gada amatpersonu deklarācijas nav nemaz aizpildītas un nodotas.

Protams, viens otrs palika neatrasts un nepieminēts:

http://pietiek.com/raksti/_de_facto__sizeta__piemirstais__-_finansu_policijas_vadibas_parstavis_ar_71_000_eiro_un_20_000_dolaru_skaidras_naudas_uzkrajumiem

Pašlaik no vairākiem avotiem Pietiek ir dzirdējis versiju, ka aizvadītās svētdienas De Facto sižets par Finanšu policijas ierindas darbiniekiem esot uzskatāms par Kravaļa organizētu “sveicienu” kā “nesaprātīgajiem” Finanšu policijas darbiniekiem, tā arī pašai Pētersonei.

Par labu šai versijai runā fakts, ka De Facto “pētījumā” bija apieti Finanšu policijas vadības pārstāvji, kuru vidū ir vairāki Kravaļa ilggadēji paziņas. (Kā piemērs Pietiek ir minēts Jurģis Kijoneks, kura neikdienišķā turīguma aprakstu šodien tāpat publicējam.)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *