Skip to content

Mūsdienu revolucionāri

Visiem skolas bērniem, kas streiko klimata pārmaiņu dēļ. Jūs esat pirmā paaudze, kurai vajadzīgs gaisa kondicionētājs katrā klasē. Jūs gribat televizoru katrā istabā, un visas jūsu nodarbības ir datorizētas. Visu dienu un nakti jūs pavadat elektroniskajās ierīcēs.

Vairāk nekā jebkad jūs nestaigājat un nebraucat ar velosipēdiem uz skolu, bet ierodaties privāto mašīnu karavānās, kas smacē piepilsētu ceļus un pastiprina satiksmi sastrēgumstundās. Jūs esat visu laiku lielākie preču patērātāji. Un jūs maināt nevainojami labas, dārgas, luksusa preces pret jaunām, lai tikai būtu moderni. Jūsu izklaide ir no elektriskām ierīcēm.

Vēl vairāk, cilvēki, kas vada jūsu protestus, ir tie paši, kas pieprasa mākslīgi palielināt iedzīvotāju skaita pieaugumu ar imigrācijas palīdzību. Tas palielina vajadzību pēc enerģijas, ražošanas un transporta. Jo vairāk cilvēku mums ir, jo vairāk mežu un krūmaiņu esam spiesti likvidēt un jo vairāk tiek iznīcināta vide.

būtu tā? Pasakiet skolotājiem, lai izslēdz gaisa kondicionierus, ejiet uz skolu ar kājām vai brauciet ar divriteņiem, izslēdziet savas ierīces un lasiet grāmatas, uztaisiet sviestmaizes, nevis pērciet gatavus fast food.

, nekas no nenotiks, jo jūs esiet egoistiski, slikti izglītoti, par tikumību pīkstoši mazi ekskrementi, kas iedvesmojušies no pieaugušajiem, kuri alkst pēc cēla dzīves mērķa, tajā pašā laikā ļaujoties rietumnieciskai greznībai un nekad nebijušai dzīves kvalitātei.

Alana Džonsa (Austrālija) vēstule protestējošajiem skolēniem

 

Ja tā labi padomā, vai arī feministes un nēģeri nedzīvo tik labi kā jelkad agrāk? Un vai viņu aktivitāšu pastiprināšanās nav izskaidrojama ar vajadzību pēc cēla dzīves mērķa?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *