Skip to content

Mazsvarīgi ikdienas novērojumi

Tante. Tā uz aci ap 120 kg dzīvsvarā. Šķiet, ka šaurākās vietās būs grūti tikt viņai garām. Līdz šim tādās neesam tikušies. Pagaidām.

Sieviete ap 35. Pie krūts piesprausts kaut kas līdzīgs ordenim. Iespējams, tā ir liela puķveida piespraude. Bieži runā pa telefonu. Latviski.

Vīrietis ap 30. Neliela auguma, platiem pleciem. Vienkārši ģērbies. Nēsā cepuri, kura izskatās saglabājusies vēl no astoņdesmitajiem gadiem. Mazliet izskatās pēc cītīga un bišķiņ garlaicīga darbarūķa.

Meitene ap 20 un 160 cm. Gaiši brūni mati. Seja vienkārša, samērā simpātiska. Kad eju garām, viņa mēdz uz mani paskatīties. Ja eju garām ar citu puisi, viņa skatās uz to.

Jauneklis ap 20. Kupls rudu matu ērkulis. Ir pabārdiņa. Samērā izskatīgs čalis. Varētu labi tēlot Ronu Vīzliju.

Sieviete ap 45 un 175 cm. Pelēcīgi ģērbusies. Neuzkrītoša. Allaž vienā laikā. Parasti uz mani paskatās. Es uz viņu – parasti nē.

Sieviete ap 30 un 160 cm. Sarkanā cepurē. Ģērbusies pieklājīgi, glīti. Allaž iekārtojas pie loga. Pēc sejas mazliet atgādina vardi.

Vācu aitu suns. Nepievērš lielu uzmanību nejaušiem garāmgājējiem. Mazkustīgs acu skatiens veras vienā noteiktā virzienā. Gaida pie vārtiem. Savu vienīgo.

Vīrietis ap 50. Ūsains. Soļo lēni. Valkā pelēcīgu putekļu mēteli un cepuri. Izskatās dzīves nomākts.

Vīrietis ap 50 un 185 cm. Parādās neregulāri, dažādās vietās. Ūsains. Izskatās pēc pasniedzēja. Droši vien ir arī, jo izkāpj pie universitātes.

Meitene ap 25 un 180 cm. Tumšmataina. Reizēm gaida autobusu ar kafiju rokās. Simpātiska. Gandrīz nekad nekavē. Nopietna. Reiz redzēju viņu smaidām. Droši vien klausījās kaut ko jautru pa radio. Tajā brīdī es viņā ieraudzīju citu cilvēku.

Garmatains vīrietis ap 45. Reiz no viņa dzirdēju “Es tos bomžus nākamreiz redzēšu, nositīšu!” Nezināju ko atbildēt. Izrādījās, vīrs mēdz runāt pats ar sevi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *