Skip to content

Mans Latvijas Mobilais telefons

Saņēmu no LMT papīra vēstuli ar atgādinājumu samaksāt beidzot pēdējo rēķinu, kurš esot nosūtīts 07.07.2016. Parāds esot divi eiro un vajadzēja samaksāt jau līdz jūlija beigām! Klāt pievienota lapa ar rēķina numuru un tekstu “Parāds uz 01.08.16. 2 EUR”.

Rēķinu saņēmis nebiju. Vēl vairāk, man nebija ne jausmas, par ko tas varētu būt.

Vienīgās darīšanas ar LMT man bija pirms diviem mēnešiem. Pārrakstīju telefona numuru no uzņēmuma uz sevi kā privātpersonu. Pie reizes nomainīju LMT pieslēgumu uz Zelta zivtiņu. Lai to varētu paveikt, bija jāmaina pieslēguma veids uz LMT priekšapmaksas karti, jo Tele 2 nespējot mainīt LMT pēcapmaksas pieslēgumu uz savu priekšapmaksas karti.

Zvanīju uz LMT informācijas tālruni. Pēc pagara ievada “izvēlieties sarunas tēmu”, “par ko runāsiet”, “informācija par tagadējo rēķinu / vecu rēķinu utml.” tiku pie konsultanta. Vārds pa vārdam un viņš secina, ka nosauktajam telefona numuram nav saistību ar LMT. Ja agrāk bija, tad atgādinājumu par rēķinu man esot vajadzējis saņemt īsziņā. Par priekšapmaksas kartēm rēķinus vispār nesūtot. Uz manu jautājumu “kādā tēmā tad man tika atsūtīts atgādinājums par rēķina samaksu?” sekoja ilga pauze, situācijas precizēšana fonā un visbeidzot savienošana ar citu operatoru. Vārds pa vārdam visu atkārtoju, saucu telefona, rēķina numuru, personas kodu līdz pēc krietna brīža man paziņoja, ka tie divi eiro esot par interneta pieslēgšanu. “Kādā veidā tad es to būtu varējis izdarīt?” jautāju. “Nosūtot īsziņu,” dzirdēju atbildi. Samulsu, jo neko tamlīdzīgu neatceros. Operators piedāvāja pēc 5-10 minūtēm nosūtīt rēķinu uz e-pastu, kas arī būtībā bija mana zvana mērķis. Piekritu.

Rēķinu saņēmu pēc gandrīz stundas un tajā rakstīts – Internets telefonā, pieslēgšanas maksa 0 eur. Pieslēguma abonenta maiņa – 2 eur, ieskaitot PVN.

 

  • LMT apkalpošanas centrā mani nav uzskatījuši par lietderīgu informēt, ka abonenta maiņa ir maksas pakalpojums un nav piedāvājuši to nekavējoties samaksāt.
  • LMT pretēji apgalvotajam nav nogādājis man rēķinu vai pat nav mēģinājis to darīt.
  • LMT uzskata, ka ir nosūtījuši man atgādinājuma īsziņas un nav to izdarījuši. LMT neņem vērā, ka nosūtīt īsziņu būtu bijis lētāk un operatīvāk nekā izsūtīt atgādinājumu par parādu papīra formātā.
  • LMT uzskata par normālu praksi biedēt klientu par parādu, neinformējot, par ko tas vispār ir.
  • Lai uzzinātu, par ko LMT man aprēķina parādu, nepieciešama telefona saruna 15 minūšu garumā plus teju stunda līdz e-pasta saņemšanai.
  • LMT konsultants mani ir maldinājis par rēķina saturu.
  • LMT konsultants mani ir maldinājis par e-pasta izsūtīšanas laiku. Sīkums, bet kaitinoši redzēt, ka solītā e-pasta nav ne pēc 10, ne 20, ne 40 minūtēm.

 

Tā vietā, lai LMT pēc operatora maiņas liktu saviem darbiniekiem zvanīt bijušajiem klientiem ar žēlīgu aicinājumu pārdomāt, vajadzētu sākt ar klientu servisa sakārtošanu. Vāja klientu apkalpošana ir daudz spēcīgāks vēstījums par “mīļu telefona zvanu” pēc tam, kad viss jau apnicis.

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *