Skip to content

Manas pretenzijas “bēgļu” jautājumā

Par “bēgļiem” laikam raksta ļoti daudz un negribas atkārtoties. Vienotības un ZZS rīcība, totalitārā veidā pieņemot lēmumu un jebkādas diskusijas par to izslēdzot, ir nicināma. Nevis pats fakts – uzņemt tos cilvēkus Latvijā, bet veids, kā tas tiek paveikts. Konkrēta plāna nav, detalizācijas nekādas, un pat par diskusijām var aizmirst. Tā nav demokrātiska rīcība, tā ir pretrunā Latvijas Satversmei.

Par pašiem tā saucamajiem bēgļiem runājot, NA varētu piedāvāt kompromisu. Tas ir, brutāli virzīt nosacījumus, pēc kuriem uzņemt konkrētu skaitu bēgļu. Nevis ekonomisko migrantu, bet bēgļu. Ir jābūt ļoti konkrētiem kritērijiem, kā nošķirt bēgļus no ekonomiskajiem migrantiem. Pret to nevienam nevar būt nopietnu pretenziju. Bet tas būtībā ir visspēcīgākais ierocis, ar kuru norakt visu šo pasākumu.

Tāpat ir jābūt publiski zināmai informācijai, ko tad īsti Grieķija, Itālija u.c. valstis mums ir apsolījušas par palīdzību “bēgļu” jautājumā. Ja pilnīgi neko, tad vēl jo vairāk tāda Vienotības + ZZS rīcība ir gļēvulīga un Latvijai neizdevīga. Varbūt tas arī ir iemesls, kāpēc par “bēgļiem” Latvijā jebkādas diskusijas (bez attiecīgas ievirzes) ir nevēlamas.

Tags:

2 thoughts on “Manas pretenzijas “bēgļu” jautājumā”

  1. mazais naivais puisitis

    On a side note…. beglju “industrija” ir nopietns bizness Rietumeiropaa. Beglju nometnju parvaldisanu veic privati uznjemumi, uz pelnju orientetas akciju sabiedribas, kas iekasee miljonus no pasvaldibaam. Vacija un Austrija to dara ORS, kas pieder Sveices Ox Group. Ox Group 2013 gada nopirka briti. Equistone Partners Europe (EPE). Tas akcionari savukart ir 30 institucionalie investori, tostarp Barclays Banka, kas ir pasaules ietekmigako firmu Top 20-niekaa. Vislielakie patiesa labuma guveji ka zinams vienmer atrodas barosanaas keedes galvgalii. Seko naudai un zinasi kada spele tiek speleta 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: