Skip to content

Lattelecom helpdesk-s rullē (papildināts)

Jautājums:

Labdien,
mani interesē tikai TV arhīvs vidēji 1-2 reizes mēnesī Latvijas televīzijai.
Tiešraides un pārējie kanāli mani neinteresē.
Kāds ir optimālais piedāvājums manām vajadzībām?

Papildus jautājums – vai interneta televīzija tiek fiziski piesaistīta no Lattelecom abonētajam interneta pieslēgumam? Vai arī lietotāja kontam – kur viņš ielogojas, no turienes arī tiek klāt savam pakalpojumam?

Paldies par atbildi jau iepriekš!

Atbilde:

Sveicināti,

Pateicamies, ka izrādāt interesi par Lattelecom pakalpojumiem!

Lai skatītos Lattelecom piedāvāto interneta televīziju, atveriet interneta pārlūkprogrammā adresi lat telecom.tv. Autorizējoties lapā, nepieciešams piereģistrēties vai norādīt mans.lattelecom.lv sistēmas lietotājvārdu un paroli.

Reģistrēties var ikviens, neatkarīgi no interneta pakalpojumu sniedzēja Latvijas teritorijā. Sīkāk par pakalpojumu un tā lietošanu varat uzzināt, atverot mājas lapu – lat telecom.tv

Atbildes uz jautājumiem aicinām meklēt arī mūsu mājas lapas Palīdzības sadaļā – palidziba.lat telecom.lv/lat/palidziba_majai/ .

Patīkamu dienu vēlot,

Jūsu Lattelecom
lat telecom.lv

Būtu zinājis, kādu sviestu man iekopēs atbildē, nebūtu rakstījis “paldies par atbildi”. Un, ja helpdesk-s nespēj vai negrib atbildēt uz maniem jautājumiem, tad kas ar to kantori vispār notiek? Turklāt, ja viņu mājas lapa nebūtu tikai vispārīgas informācijas apkopojums, otrā jautājuma nemaz nebūtu.

Starp citu, uzskatu, ka nav pieklājīgi parakstīties ar uzņēmuma nosaukumu nevis konkrētu atbildētāja vārdu un uzvārdu. Tad jau drīzumā Andris Bērziņš parakstīsies kā “Jūsu Latvijas Valsts”.

 

Turpinājums

Lattelecom

 

Tātad uz pirmo jautājumu ticis atbildēts tikai pēc publiska presinga tviterī.

Uz otro – jautāju par lietošanu, atbild par reģistrāciju. No tvitera jāsaprot, ka paši laikam ar to domājuši lietošanu nevis tikai reģistrāciju. Principā varu par to turpināt kasīties, bet nebūšu sīkumains.

No otrā likumsakarīgi rodas trešais un ceturtais jautājums – vai, ja mājās aiz rūtera ielogojos no diviem dažādiem datoriem, TV redzēšu tikai no viena datora? Bet, ja ielogošos no divās dažādām ārējām IP adresēm? – bet līdzšinējās sekmes komunikācijā kaut kā neiedvesmo to jautāt. Varu jau arī iztikt bez tā viņu pakalpojuma.

Galvenais, ka paši nekādas problēmas savā komunikācijā nesaskata.

Šī ir tieši pirmā reize, kad saskaros ar tik nožēlojamu klienta atbalstu no Lattelecom. Līdz šim es to esmu varējis tikai slavēt un tas arī bija ļoti spēcīgs arguments, kādēļ pat īpaši nemēģināju pētīt, cik jāmaksā citiem interneta provaideriem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *