Skip to content

Kremļa trollis

Tāds tipisks ārdīšanās piemērs ir tieši šodien pie raksta par bēgļu kvotām.

Nodod cītīgā vēršanās pret ES, pret Latvijas valdību, samērā vienveidīgie komentāri un, protams, nepareizā latviešu valoda. Vairāk izskatās pēc viena indivīda centieniem.

Labi gan, ka mums tā valoda tomēr tik grūta.

6 thoughts on “Kremļa trollis”

  1. Visa diskusija par krievu trolljiem ir diezgan smiekliga, ja nem varaa Edvarda Snowdena pagajuso gadu atklatibaa nodotos datus par britu GCHQ piederoso Joint Threat research Intelligence Group (JTRIG), kura gandriz visu varas iestazu interesees, tostarp prieks Scotland Yard un iekszemes slepena dienesta MI5 jau gadiem nodarbojas ar informacijas manipulacijaam un viedoklu ietekmesanu internetaa. Vinu arsenalaa ietilpst gan sabotaazas, uzbrukumi weblapaam, kontu viltosana, cenzuura,un pat satura manipulacijas elektroniskajaa sarakstee starp noteiktaam personaam. Tehniski automatizeets un lidz detalaam nosliipets process.
    Salidzinot ar to kaadas Ludmilas Savchukas atklatiba nodotaa Peterburgas trollju fabrika, kur par manuaalu darbu, 50 komentaru dienaa rakstisana par 800$ menesii tadi bernu shlupsti vien ir.

      1. runa nav par “es jau neko, skaties uz tiem citiem” bet par elementaru objektivitati. Tur kur izstasta medalas vienu pusi, ir jastasta ari medalas otra puse.

        1. Kā tad. Ja kāds stāsta, ka 2+2 = 4, noteikti jādodot tādas pašas tiesības tiem, kuri stāsta, ka 2+2=6 un 2+2=8, un 2+2=10. Rezultātā milzīga miskaste, kurā orientēties nav iespējams. Kas arī ir trollisma mērķis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *