Skip to content

Ko darīt ar saņemtajiem e-pasta ziņojumiem?

Ieraudzīju izdevību notestēt savas IT iemaņas un intereses pēc pamēģināju. Kādu brīdi pacīnījos ar latviskajiem terminiem, bet tas nemaz tik grūti nebija. Lielākā daļa jautājumu šķita ļoti vienkārši, bet bija arī viens otrs āķīgāks. Piemēram šis.

Pareiza var būt pirmā atbilde, jo tad nav jātērē laiks, katru saņemto e-pastu vēl īpaši ieliekot savā mapītē. Bet tikpat labi pareizs var būt arī trešais variants, jo e-pastu laika gaitā sarodas tik daudz, ka pēc tam tajos grūti orientēties.

Pēc testa sastādītāju prāta tikai viena atbilde ir īstā un pareizā. Nav pateikts kura.

Pie tam vēl šis kantoris ir izstrādājis arī citus testiņus, par kuriem pēcāk varot saņemt sertifikātu utt. Par zināmu samaksu, protams. Nezinu, kādā kvalitātē ir izveidoti tie un nemaz nevēlos noskaidrot. Reālajā dzīvē man vienmēr uz nerviem ir krituši IT “speciālisti”, kuru zināšanas vienmēr ir nekļūdīgi pareizas. Nu, nav tikai viens pareizais ceļš uz patiesību. Arī IT ne.

3 thoughts on “Ko darīt ar saņemtajiem e-pasta ziņojumiem?”

  1. Atkal esi atradis ko paranormālu mūsu lieliskajā sakārtotajā dzīves telpā. IT nozarē varbūt tiešām tā ir, bet ejot dziļāk, gan ir tikai vai nu true vai false. 🙂

  2. Es izpildīju to testu un pie web daļas man bija 100%, tāpēc var secināt, ka mana atbilde šajā jautājumā bija pareiza.. 🙂 Es biju atzīmējusi 3 variantu..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *