Skip to content

Grūti aprakstīt to kaunu, ar kādu es sadzīvoju pēdējās dienās, jo esmu eiropietis. Starp citu, apbalvots ar Nobela miera prēmiju. Vai līdz šim vēl Eiropai nav pasniegta kāda īpaša balva par gļēvulību?

LSM

Eiropas Savienības (ES) Ārlietu ministri ārkārtas sanāksmē pirmdien nolēma, ka ES Krievijas darbības Ukrainā dēvē par agresijas aktu, un atkārto, ka Krievija ir lauzusi starptautiskos līgumus Ministri nolēma stingri nosodīt Krievijas agresiju.

Taču ES neievieš konkrētas sankcijas pret Krievijas amatpersonām. Taču ministri lēma – gadījumā, ja situācija pasliktināsies, tad ES gatava ķerties pie stingrākas rīcības, tostarp pārtraukt dialogu ar Krieviju par bezvīzu režīmu, ieviest ieroču embargo, arī vērsties ar konkrētām sankcijām pret Krievijas amatpersonām.

Padomā, tikai, izsaka nosodījumu un pat draud pārtraukt sarunas par bezvīzu režīmu! Nedod Dievs pieredzēt tādu ārprātu kā bezvīzu režīmu ar Krieviju, jo tad mums būs vēl daudz mazāk iespēju atkratīties no ienaidnieka iesūtītajiem provokatoriem!

Nato arī vienkārši šausmina ar savu ānusā līdēju attieksmi.

NATO pirmdien paziņoja, ka otrdien pēc Polijas lūguma notiks ārkārtas sarunas par krīzi Ukrainā.

Alianse atsevišķā paziņojumā norādīja, ka Rasmusens ir arī sazinājies ar Krievijas vēstnieku aliansē, lai ierosinātu “trešdien rīkot ārkārtas NATO un Krievijas padomes sanāksmi par situāciju Ukrainā”. Vēstnieks Aleksandrs Gruško ir “solījis apsvērt šo ierosinājumu” un otrdien informēt par lēmumu Rasmusenu.

Vismazāk pārsteidz neko neredzošais, nezinošais un nesaprotošais Saskaņas centrs.

SC aicināja politiķus atturēties no publiska atbalsta vai nosodījuma paušanas kādai no pusēm, kamēr Krimas notikumiem nebūšot skaidru pierādījumu.

Savam draugam no Ukrainas atvainošanos aizrakstīju jau labi sen.

Cik ilgi Latvija vēl būs neatkarīga? Gadus septiņus? Mazāk?

Tags:

3 thoughts on “Kauns”

  1. Mani izbrīna kas cits – ka kāds tiešām domājis, ka mēs tiešām esam bijuši neatkarīgi… Kā vārsmoja reperis Armands: “Es dzīvoju visneatkarīgākajā vietā, no kuras nav atkarīgs nekas nevienā lietā…” Diemžēl….

    1. Neatkarība vienmēr ir relatīva un par tās jēdzienu vienmēr varēs strīdēties. Ja nav sanācis saprast, ko esmu šeit domājis ar neatkarības jēdzienu, tad neko darīt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *