Skip to content

Kas tā par mašīnu?

Nesen sanāca iet garām šim te automobilim, kuru pirmajā acu uzmetienā neatpazinu. Nodomāju – droši vien kaut kāds Zil vai Zis paveids, nofotografēju un mēģināju pēc tam internetā atrast, kas tas īsti bijis. Man par nelielu pārsteigumu, tas tā arī neizdevās.

Varbūt kāds no jums zina, kas šis par automobili? Kā atlīdzību uzrakstīšu komentāros, kur to Rīgā var sastapt :). Starp citu, nopirkt arī it kā varot.

11 thoughts on “Kas tā par mašīnu?”

 1. Kārlītis ir vismaz par metru vai pat diviem īsāks. Šajā bildē gan to tā nevar redzēt. Dzīvē drusku atgādināja Pobedu jeb GAZ-M20.
  Varbūt tas nemaz nav PSRS ražojums..?

 2. Kāds kārlītits? Šis tak riktīgs limuzīns.
  Šķiet, ka esmu manījis jamo kaut kur pie Daugavas, ne?

  1. Jā, tālu no Daugavas nebūs vis.
   Kārlīti Google paši variet atrast. Šis tiešām velk uz limuzīnu. Par to liecina kaut vai pakāpiens zem durvīm, kādu parastām mašīnām diez vai ieraudzīsim.

 3. Ja tas ir tas,kurš atrodas Ķīpsalā,tad ir sanācis ar tā īpašnieku savulaik garāmejot parunāties.Cik pēc toreizējā info atceros,tad tas ir Buick un pēc internetā atrodamās info,varētu būt kāds no 40to gadu sākuma modeļiem.Izskatās līdzīgs šim te: http://www.conceptcarz.com/view/photo/214828,13986,0,0/photo.aspx Pats auto gan jau toreiz izskatījās pilnīgi aizlaists,un ar neejošu vecas volgas motoru zem pārsega.

  1. Paldies, ir tas pats.
   Precīzu atrašanās vietu īsti neatceros, bet kkur uz Matrožu vai Zvejnieku ielas laikam bija. Viegli pamanīt katrā ziņā.
   Ja jau šim Buick ir neejošs Volgas motors, tad nav arī brīnums, ka tas tur rūsē vēl šobaltdien.

 4. Pingback: Cauruma 2010 – Stacija

 5. Pingback: Ķīpsalas pamestais limuzīns – Stacija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *