Skip to content

Kādēļ nepieciešams deklarēt dzīvesvietu?

Tiem cilvēkiem, kuru dzīves vieta deklarēta ne-Rīgā, bet kuri Rīgā tomēr dzīvo un zina, ka nebrauks uz savu pieraksta vietu balsot vēlēšanās,

līdz nākošajai nedēļai ieskaitot jādeklarē dzīves vieta Rīgā,

lai varētu nobalsot pašvaldību vēlēšanās.

Tāpēc, lūdzu, ja kaut kādu iemeslu dēļ nevariet deklarēt dzīves vietu faktiskajā dzīves vietā, deklarējiet to vismaz pie kāda drauga, paziņas vai radinieka. Citādi pašvaldību vēlēšanas jums ies secen un vēl nākošos četrus gadus dabūsiet dzīvot pilsētā ar kārtējo dīvaino koalīciju, pašvaldības sponsorētiem pasākumiem Krievijas jauniešiem, mēru, kurš balso par krievu valodu kā valsts valodu utml. brīnumiem.

Ja nu kas, neviens jums neliegs vēl pēc brīža deklarēt dzīves vietu tur, kur tā bija līdz šim.

Izdarīt to var elektroniski šeit:

https://www.latvija.lv/LV/LDV/Default.aspx?catid=1DZIV_VIETA_NEKIP_BUV

2 thoughts on “Kādēļ nepieciešams deklarēt dzīvesvietu?”

  1. Kāda jēga? Šoreiz tak nav pilnīgi un vispār neviena, par ko balsot. Pat neatceros tādu vēlēšanu gadu, kad visi saraksti man liktos vienādi antipātiski.

    1. Piekrītu, ka nekādas dižās izvēles nav. Bet jāiet ir.
      Vienkāršoti runājot, tu izvēlies starp to, vai partijas iebīdīs biezajos amatos pāris savus cilvēkus vai pāris desmitus. Starp to, vai tavs iesniegums Rīgas domei tiks izlasīts, ņemts vērā un uz to saņemsi atbildi vai arī tas ielidos pa taisno miskastē. Starp latvisku Rīgu un krievisku Rīgu galu galā. Starp amatpersonām, kuras, aci nemirkšķinot, atskaitās par savām PR aktivitātēm krievu spiegiem un amatpersonām, kuras no žurnālistiem reāli baidās un paši nosvītro savu karjeru salīdzinošu nieku dēļ.
      Starpības starp partijām ir, vajag tikai painteresēties un izlemt, kuri jautājumi ir tev aktuālākie un kurš vadības stils pieņemamāks. Stingrā Putina roka? Demokrātisks eiroliberālisms? Vai kas cits?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *