Skip to content

Kā es ar signi čakarējos

24. septembrī pasūtīju iekš signe el vē bateriju lādētāju.

26. septembrī saņēmu zvanu, ka būšot jāpagaida līdz ceturtdienai, 29. septembrim. Man noteikti piezvanīs, kolīdz prece būšot uz vietas.

29. septembrī gaidīt apnika un vakarā aizbliezu meiliņu ar tektu iz sērijas “nukasiko?”.

30. septembrī saņēmu atbildi, ka lādētājs būšot pirmdien, 3. oktobrī.

Gaidu. 4. oktobrī apnika, bliežu kārtējo e-pastisko vaicājumu. Uzzināju, ka pasūtījums esot apstiprināts un būšot 4dien, 6. oktobrī.

Apnika. Sāku meklēt alternatīvas un pie reizes ievēroju, ka vispār esmu ne to modeli pasūtījis, jo, redz, ražotājs uzlicis identisku nosaukumu un numuru diviem ārēji vienādiem, bet ar iespējām atšķirīgiem daiktiem. Labi, ka laicīgi piefiksēju.

Alternatīvu neatradu, jo pārējie kantori, kuros lādētājs par pieņemamu samaksu bija, atradās dziļā pārdaugavā vai citās man grūti pieejamās vietās.

Aizbliezu tai pašai signei el vē, ka gribu nomainīt modeli un vai varu to dabūt ceturtdien. Saņēmu atbildi – OK, tiks pasūtīts.

Šodien ir 18. oktobris un variet trīs reizes minēt, vai kāds no signes ar mani ir sazinājies.

Es absolūti neiespringstu ne par lādētāju, kuru jau sen esmu pasūtījis citur (tikai nav laika aiziet pakaļ), ne par signi kā tādu. Bet, nu, tāda pieredze ar internetveikalu man gadās pirmo reizi. Cerams, arī pēdējo, vismaz signē noteikti. Lai viņi, pieklājīgi izsakoties, iesālās ar to manu lādētāju.

Tags:

2 thoughts on “Kā es ar signi čakarējos”

    1. Nu tad būtu tā arī uzreiz pateikuši, nevis stiepuši gumiju jau bezmaz mēneša garumā.
      Ar citiem i-neta veikaliem man ne tuvu tādas pieredzes nav, tiesa sevišķi bieži jau arī neiepērkos. Ja arī ir gadījies, ka kkas nav noliktavā, tad vienmēr arī solītajā datumā tas ir parādījies.
      Reiz uz neo el vē aizbraucu pēc preces noteiktajā laikā, bet preces vēl uz vietas nebija un man piedāvāja bezmaksas piegādi. Lūk, tas ir jauks piemērs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *