Skip to content

Jaunumu apskats

Kura ziņa jums šķiet svarīgāka?

a) Zviedrijas privātie uzņēmēji zaudē līdzekļus, investējot Baltijas valstīs

b) No darba tiks atbrīvoti policisti, kas šodien piedalīsies arodbiedrības organizētajā piketā

Man personīgi svarīgāka šķiet otrā ziņa. Galu galā – nav zināms, cik policistu domā piedalīties piketā, ar kādām tiesībām tiks pielietotas tādas represijas utml. Zviedru uzņēmēju tuvredzība ir viņu personīgā darīšana. Ne manējā. Un te ekrānkopija šajā rītā uzņemta.

Svarīgākās ziņas

Un vēl. Variet iedomāties – aizturētas trīs piedzērušās skolnieces! Lūk, dažas versijas par notikušo iz komentāriem:

Tagad, 16.03.2009 11:21

tikumības policija pērs visas trīs palaidnes ar žagariem pa pliku dibenu Gulbenes parkā Gulbītis. Biļete uz pasākumu 1Ls, maznodrošinātajiem, pensionāriem uz bezdarbniekiem par velti.

Matemātikas uzdevums, 16.03.2009 12:08

Matemātikas uzdevums nākamjā dienā 8.klasei.

Kāpēc tik ļoti atšķiras promiles- vienai 1,44 trešai 0,66. Vai trešā dzēra mazāk, vai arī pirmā vairāk dzēra Bocmani? Ci ktrešajai būtu jāizdzer lai sasniegtu pirmās meitenes promiles un pēc tam policijā izvemtos?

Bija tā, 16.03.2009 11:17

Pedagogiem par mazu samaksu strādāt vairs negribējā, uznāca PO… un viņi palaida sīkās uz visām četrām debess pusēm, ejat paprojektēt, meitenes. Skuķenēm divreiz nebija jāsaka, jo viņām jau sen galviņā bija projekts. Pirmajā vārtu rūmē viņas satika svešu onkuli, kurš bija ar mieru šām nopirkt aliņu, bet par to viņām visām tuvējā šķūnītī bija šim jāatsūkā 4X. Kad darījums bija noslēdzies, meitenes izskaloja mutītes ar aliņu un kārtīgi iedzēra, te pēkšņi ieradās vienaudži, kuri arī projektēja, tikai blakus šķūnītī. Hellou, meitenes! Nav labi, ka jūs vienas pašas izrijāt visus aliņus un mūs neuzcienājat. Ja gribat, lai mes nevienam nesakam, tad jums visām nāksies mums iedot dupsītī. Divas meitenes bija ar mieru, bet tā, kura bija mazāk dzērusi, ne par ko negribēja dot dupsītī, tāpēc sadusminātie vienaudži viņas nogādāja policijā.

1 thought on “Jaunumu apskats”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *