Skip to content

Jaunieši piedāvās Latvijas iedzīvotājiem ziedot naudu valstij

Nu, tā jau ir stadija. Pie tam izskatās, ka tas nav nekāds joks. Tā vietā, lai mēģinātu piespiest valdību atteikties no nelietderīgajiem tēriņiem (piemēram, koncertzāle un mākslas muzejs), tiks ubagota naudiņa ielās priekš tā, kam naudai bija jābūt viennozīmīgi (tikai ir atņemta laikam jau vienas otras atbildīgās personas prāta mazspējas dēļ). Pie tam pati forma – naudas vākšana un pēc tam, laikam jau ieskaitīšana attiecīgo nozaru iestāžu kontos ir diezgan garām. Nauda ir un paliek nauda, neatkarīgi no tā, kāda ir tās izcelsme. Ja reiz ziedojam, tad akceptējam par 100% veidu, kādā attiecīgais subjekts, kurš naudiņu saņem, rīkojas ar jebkādiem naudas līdzekļiem.

Savulaik naudiņa tika vākta arī Gaismas pilij. Bet, ja tie, kas ziedojuši naudu, būtu pasekojuši tēriņiem, kas saistīti ar tās realizāciju, nedomāju, ka viņiem vēl kādreiz gribētos ziedot šim projektam.

Ja reiz ziedojam, tad tas nozīmē, ka vismaz morāli akceptējam arī situāciju, ka naudiņas attiecīgajai nozarei trūkst un ka tas ir normāli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *