Skip to content

Ierakstu izlase #34

Pēdējo divu nedēļu latvisko blogu ierakstu izlase.

 

Pēc zināma vecuma sasniegšanas sievietes mēdz saņemt dažādus mājienus vai pat jautājumus ar domu “pēdējais laiks radīt pēcnācējus”. Punktiņu tas ir novedis tik tālu, ka viņa savu nostāju skaidro publiski.
http://ilutasmaida.blogspot.com/2017/02/pec-sabiedribas-pieprasijuma-bezbernu.html

Toms raksta, kādēļ Latvijas nodokļi ir gan par augstu, gan par zemu. Viņš norāda, ka pie jebkāda nodokļu sloga būs uzņēmumi, kuriem tas būs par augstu. Kā arī vienmēr no valsts tiks gaidīti papildus tēriņi dažādos jautājumos, kādēļ nodokļi būs par zemu.
http://www.tomskreicbergs.lv/2017/02/20/latvijas-nodokli-ir-tiri-okei/

Vara bungās lasāmi secinājumi no NATO valstu militārpersonu virtuālās taktiskās izspēles. Galvenais – Baltkrievijas stabilitāte ir Baltijas valstu drošības garants.
https://varabungas.wordpress.com/2017/02/20/graudini-no-smilskastes/

Kaspars izdomāja, ka vajag izveidot numura zīmi ar latviešu rakstiem. Apjautājās, vai vēl kādam nav interese. Tāda bija un ļoti liela. Šajā ierakstā Kaspars priecīgs detalizēti stāsta par projekta veiksmi un tā realizāciju. Kas tur tik īpašs? Raksta komentāri. Tajos tiek pacelta VID un nenomaksāto nodokļu tēma. Kopumā tas viss liek aizdomāties.
https://laacz.lv/2017/02/15/vins-tikai-gribeja-sev-plastmasas-sudinus-ar-latvju-rakstiem/#comments

Inese stāsta par savu pieredzi ar bērnu Anglijas slimnīcā. Nekā šokējoša tur nav, vienkārši intersanti palasīt un salīdzināt ar sev zināmo pieredzi.
https://inesebokisa.com/2017/02/24/ar-bernu-anglijas-slimnica/

Pie Sigitas var aplūkot bildes no pastaigas Balasta dambī.
http://saditadi.blogspot.com/2017/02/5-serija-balasta-dambis.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *