Skip to content

Ierakstu izlase #33

Pēdējo divu nedēļu latvisko blogu ierakstu u. mazliet c. izlase.

 

Mārcis Bendiks ar diezgan šokējošu piemēru uzsver mūsdienu Latvijas žurnālistikas kvalitātes. Runa ir par tiem pašiem žurnālistiem, kuri ar putām uz lūpām metas apkarot viltus ziņas.
https://benedictingibjorg.wordpress.com/2017/02/11/nesaujiet-uz-pianistu

Kates poļļā apcerēta kliegšana uz bērniem. Man personīgi bija ko padomāt. Kā tad es daru un vai vienmēr sanāk tā, kā gribētos. Galu galā secināju, ka pa laikam jau sanāk gan uzkliegt, bet sarkanā līnija man ir iekšējā savaldība. To nu gan nedrīkst zaudēt.
https://katespolla.wordpress.com/2017/02/08/uz-berniem-kliedz/

Toms Kreicbergs iespējami vienkārši un saprotami raksta par ieguldījumiem. Ja tēma interesē, tad ir vērts izlasīt arī pārējos autora ierakstus.
http://www.tomskreicbergs.lv/2017/02/06/neprasiet-man-par-akcijam/

LSM-ā lasāma saruna ar Bernāru Sordē par Eiropas nākotni. Man personīgi viņa piedāvātā Eiropas vīzija šķiet ļoti simpātiska.
http://www.lsm.lv/lv/raksts/arpus-etera/diskusija-ar-bernaru-sorde-ka-aizstavet-un-kopigiem-spekiem-rekonstruet-eiropu.a221787/

Ritra raksta par alu apgūšanu un pingvīnu vērošanu Jaunzēlandē. Man reti skauž, kad citi raksta par saviem ceļojumiem, bet te nu ir tas gadījums.
https://celsuzmajam.com/2016/10/12/dienvidsala-2/

Skriptorijā lasāma 1937. gada pamācība, kā jālasa grāmatas. Manuprāt, sniegtie padomi nav novecojuši.
https://skriptorijs.wordpress.com/2017/01/29/ka-jalasa-gramatas/

1 thought on “Ierakstu izlase #33”

  1. o, ar interesi izlasīju kā pareizi lasīt grāmatas. man ļoti patīk padoms respektēt grāmatu pēc tās izslasīšanas un novietot pie skaistām lietām vai ziediem (nevis grāmatplauktā)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *