Skip to content

Ierakstu izlase #29

Pēdējo trīs nedēļu latvisko blogu ierakstu izlase.

Mani personīgie resursi visam interesantajam izsekot līdzi ir tuvu griestiem. Pārlaist acis jaunajiem ierakstiem vēl spēju, bet kārtīgai lasīšanai laika reizēm par maz. Visus blogus arī nebūt nelasu. Ir lērumiņš lapu, kuras sevi pozicionē kā blogus, bet reāli ir reklāmas platformas dažādiem komersantiem vai politiķiem. Tad vēl ir strēķītis entuziastu, kuri raksta tik nebaudāmi, ka nav vērts tērēt laiku lasīšanai. Vēl īpaša kategorija ir cilvēki, kuriem vienmēr ir taisnība. Arī tādu cilvēku jaunradei nav vērts tērēt laiku, jo savas kļūdas viņi atzīt nespēj un līdz ar to ir stipri ierobežoti savās iespējās nonākt pie patiesības. Bet šo izlasīti reizi divās, trijās nedēļās man publicēt nav grūti un punktu likt vismaz pagaidām netaisos.

 

Igors Kasjanovs stāsta par patversmes kaķiem un kā viens no tiem atradis mājas pie viņa.
http://www.miesnieks.com/2016/11/melna-pantera-varda-sara-no-patversmes.html

Ritvars atzīmē, ka mūsu valsts neatkarības svētki rietumeiropiešiem šķiet apbrīnas cienīgi.
https://ritvars.wordpress.com/2016/11/21/spilgtakais-18-novembra-atzinums/

Vara bungās tiek atgādināts, ka lielākie konvencionāla kara draudi Latvijā būs līdz brīdim, kad tiks sagaidīti Kanādas karavīri. Pēc tam palielināsies hibrīdu draudu varbūtība.
https://varabungas.wordpress.com/2016/11/17/kas-viniem-galvas-2/

Vēl Vara bungās pieejami materiāli, ko iesākt gadījumos, ja nepieciešamības brīdī nav ārsta (t.sk. zobārsta). Pirmie divi gabali ir diezgan interesanta un vērtīga lasāmviela (pārējos neapskatīju). Ja līdzīgi (koncentrētāki un adaptēti klimatiskajiem apstākļiem) materiāli būtu latviešu valodā, tos derētu izmantot skolās.
https://varabungas.wordpress.com/2016/11/20/izdrukat-un-noglabat/

Una raksta, kā tas ir – braukt ar vilcienu Krievijā. Var noderēt tiem, kuri plāno līdzīgus braucienus.
https://unaspasaule.lv/2016/11/17/krievija-ka-tas-ir-braukt-ar-vilcienu-krievija/

Alīna uzrakstījusi par Palau, kas ir salu grupa ne pārāk tālu no Filipīnām. Ieraksts ir tik apjomīgs, ka no tā sanāktu pat neliela grāmata.
http://sapnumedniece.lv/mikronezijas-saules-salas-palau/

Visbeidzot kāds lasāmgabals angļu valodā, kas gan nav bloga ieraksts, bet vēlos to īpaši izcelt. Tas ir par Trampa ievēlēšanas izgaismotajām strukturālajām problēmām rietumu sabiedrībā. Būtu jau labi, ja tas attiektos tikai uz ASV, bet arī Latvijā netrūkst indivīdu, kuri ir nešaubīgi pārliecināti, ka par Trampu balsojuši tikai galīgi muļķi un rasisti. Paldies @akmens par norādi.
https://www.facebook.com/BrianOfLondonPage/posts/1210592742334565

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *