Skip to content

Ierakstu izlase 2020-01

Kaspars Peisenieks uzrakstījis par otrā pensiju līmeņa mantošanu. Tas ir svarīgi. Katram lasītājam pilnīgi nopietni iesaku tūlīt pat norādīt, kam pēc viņa nāves jānotiek ar uzkrāto pensiju fondu. Jo noklusētā izvēle ir vissliktākā iespējamā. Ja nomirsiet un nebūsiet nomainījis savu izvēli, viss uzkrātais paliks valstij. Jūsu mantinieki varēs vien rokas noplātīt. Īpašs paldies autoram ne tikai par ierakstu, kurā viss sīki paskaidrots, bet arī par pilnīgi precīzu saiti uz latvija.lv, kur izvēle veicama.

Vārdotāja īsi uzrakstījusi par mūsdienās izplatītām latviešu valodas kļūdām, kas neattiecas uz leksiku. Piekrītu autorei, ka nepareiza vai neglīta leksika ir mazāka problēma par, piemēram, kroplu teikuma konstrukciju lietošanu.

Indulis, tērpies Ziemassvētku vecīša kostīmā, devies pārgājienā, ko arī aprakstījis. Lūk, tā ir interesanta izvēle!

Inga aprakstījusi (savu) perfekcionisma postu.

Vēl Inga rakstījusi par tendenci izvēlēties attiecībām pilnīgi nepiemērotus cilvēkus. Savulaik lasīju, ka, partneri izvēloties, pievilcīgākie liekas nevis skaistākie, gudrākie un labākie, bet tie, kuru mīnusi viņiem ir pazīstami. Lūk, stāsts ir tieši par to.

Galīgi neesmu dzejas cilvēks, tāpēc ir ļoti jauki, ka pa laikam kāds sīkāk iepazīstina ar izlasītajiem dzejoļiem. Meenessmeitina pārrakstījusi daudzus igauņu dzejnieka Contra pantiņus. Prieks lasīt!

No ledus zemes ielikšu saiti uz ierakstu par dzīvi pēc divām svītriņām (grūtniecības testā). Stāsts jau ir krietni pavirzījies uz priekšu, sekojošos ierakstus atradīsiet turpat blogā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *