Skip to content

Ierakstu izlase 2019-11

Leduszemē pie reizes ar dzīvi Islandē aprakstīts arī kā notikusi atsvešināšanās no Latvijas un Latvijā dzīvojošajiem draugiem un cilvēkiem un kā Islande kļuvusi par mājām. Der izlasīt Latvijā dzīvojošajiem, kuriem ir draugi vai radi ārzemēs, lai padomātu par Latvijas-centrisko pasaules skatījumu un kaut vai tikai pacenstos saprast otru pusi.

Sanita uzrakstījusi vairākas etīdes par novecošanu.

Sanita apraksta, kā un kāpēc ļoti sāp (parastas) draudzības pārtraukšana. Kad izlasīju, iedomājos, ka manā apkārt esošajā pasaulē viss ir ļoti centrēts uz romantiskām attiecībām un (parasta) draudzība ir praktiski tabu tēma. Varbūt cilvēki mūsdienās vairs nedraudzējas?

Savukārt Kārlis aprakstījis pavecākas mājas pirkšanas procesu un pirmo nedēļas nogali tajā. Cilvēki bieži mēdz aprakstīt mājas celšanu, bet jau pastāvējusi, veca māja – manuprāt, tas ir interesantāk. Ja ir interese, tālākajos ierakstos Kārlis apraksta arī tālākos piedzīvojumus, aktivitātes un pārdomas.

Līva aprakstījusi elektronisko bibliotēku 3td.lv un pieredzi ar to. Pats to pagaidām vēl neesmu lietojis. Reģistrējies esmu, bet pagaidām man netrūkst arī neelektroniskas literatūras.

Jānis Pikšens aprakstījis mazliet sirreālu gadījumu policijas iecirknī. Lasīju divas reizes, domāju, kas tas par sviestu, vai tiešām nav kaut kas izdomāts?

Ritvars kartēs un dabā meklējis vecās Cielavu ielas atliekas Pļavniekos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *