Skip to content

Ierakstu izlase #17

Nedēļas latvisko blogu ierakstu izlase.

 

Kaspars Funts šoreiz raksta nevis par putniem, bet par savu mīļo vecmāmiņu un bērnību Ganību dambī.
https://funtsmyblog.wordpress.com/2016/06/14/oma-tiklini-un-virtuve/

 

Didzis Kukainis aicina ticīgos (bet ne tikai viņus) nebaidīties no dažādu patiesību iepazīšanas un doties ceļā uz sevis iepazīšanu.
http://www.didziskukainis.lv/blogs-raksti/params/post/892434/atsakies-no-iluzijam-jeb-vienatniga-dzivesmaksla

 

Alīna apraksta, ko labu redzējusi Makao. Līdz šim nemaz nezināju, ka tā ir Ķīnas sastāvdaļa.
http://sapnumedniece.lv/maza-portugale-azija-makao/

 

Ervīns Jākobsons iepazīstina ar nesen notikušu kristīgu pasākumu “No mīnusa uz plusu 2016” Ķīpsalā. Starp citu, tajā veiktas dažādas dziedināšanas. Man šis fenomens vienmēr licies interesants. Ja būtu daudz laika, noteikti censtos uzmeklēt izdziedinātos ļaudis, lai pēc kāda mēneša pēc dziedināšanas aprunātos. Bet viss jau vienmēr nav tik rožaini.

“Šogad mēs pirmo reizi varējām dievkalpojumu telpas – Ķīpsalas Starptautiskās izstāžu halles – nomas maksu samaksāt jau pirms pasākuma. Tas ļoti iepriecināja un no jauna apliecināja, ka Dievs ir uzticams. Cilvēki mēdz finansēt dažādus pasākumus. Oktobrī Latvijā viesosies Dalailama un virkne uzņēmēju no savas naudas finansēs šo pasākumu. Jā, arī sātans nesnauž.”

http://www.laikmetazimes.lv/2016/06/20/evangelizacijas-dievkalpojumi-%e2%80%9cno-minusa-uz-plusu-2016%e2%80%9d-post-scriptum/

 

Tūrists no Kates poļļas atklāj pēc–Orlando-geju-slaktiņa politiķu dilemmu. Vai nu tu esi par gejiem, vai islamu. Vidusceļa vairs nav.

“Vai teikt – labi, ka tos zilos nošāva, jo viņi visi ir pedarasti, apdraud mūsu bērnus utt, vienlaicīgi solidarizējoties ar radikālismu un antidemokrātismu, vai teikt – islāms nevar būt pilnvērtīga mūsu rietumu sabiedrības kultūra, kuras pamatā ir cilvēktiesību un vārda brīvība, tai skaitā arī uzskatu, ceļošanas un seksuālā.”

https://katespolla.wordpress.com/2016/06/17/solidarizeties-ar-gejiem-un-lesbietem/

 

Mammas roku blogā aprakstīti darbi pie dzimtas mājas apkārtnes sakopšanas. Jauki lasīt, kā cilvēki atgriežas pie savām dzimtas mājām un kopj tās.
http://mammasrokas.blogspot.com/2016/06/dzirkstinu-celiens.html

 

Ivars raksta, kā pirms gada iebraucis Ķīnā un svinējis tur jāņus.
http://hmroads.com/2016/06/gada-isaka-nakts-vilciena-un-janu-svinibas-kina/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *