Skip to content

Ierakstu izlase #14

Inta publicējusi sarunu ar astrologu Ediju Spāri. Sarunas tēma – kā cilvēkam ērtāk dzīvot mūsdienās, ņemot vērā viņa dzimumu.

Esmu skeptiski noskaņots pret astroloģiju līdzīgi kā pret reliģiju. Frāzes “Bībelē teikts” vai “Ūdensvīra laikmets” man personīgi nav argumenti, uz kuriem varu pamatot viedokli. Intervija interesanta ar to, ka, ja aizvietotu astroloģijā balstītās frāzes ar psiholoģijā vai socioloģijā balstītām, tā būtu ļoti pārliecinoša (vismaz man).

http://sirdscels.blogspot.com/2016/05/viriesu-un-sieviesu-lomas-nakotne.html

 

Ervīns no Laikmeta zīmēm aicina parakstīties par laulības un ģimenes definīciju, vairāk informācijas šeit.

Manuprāt, jēdzieni “ģimene” un “laulība” jārezervē heteroseksuālām attiecībām. Ja homoseksuāli vai vēl nez kā citādāk mīloši cilvēki vēlas dibināt attiecības vai panākt tām kādu tiesisku regulējumu, lai viņi to dara, bet nevajag to dēvēt par laulību un ģimeni. Lai viņi izdomā savu terminus.

Kāda jēga parakstīties? Lai šo terminu definīcijas piespiestu lietot visā Eiropas savienībā un nenotiktu “lienoša” jēdzienu definīciju maiņa.

http://www.laikmetazimes.lv/2016/05/23/21626/

 

Kafkas “Process” man vienmēr licies pārāk absurds, bet Latvijā, izrādās, to var piedzīvot uz savas ādas. Pie cilvēka ciemos atbrauc kādi sveši cilvēki, apgalvo, ka esot no sociālā dienesta un gribot parunāt par dēlu. Nekādus dokumentus šie indivīdi neuzrāda. Stāsta galvenais varonis ar šiem anonīmajiem svešiniekiem nerunā, bet sazinās ar socdienestu, lai noskaidrotu, vai tie nav kādi krāpnieki. Tā vārds pa vārdam, vēstule pa vēstulei līdz socdienests piedraud par nesadarbošanos atņemt bērnu ar bāriņtiesas palīdzību. Lietas būtību socdienests neklātienē neatklāj (dokumentu kopijas nevar izgatavot un tas vispār ir maksas pakalpojums, dokumentus ar personu datus saturošu informāciju pa pastu nedrīkst sūtīt, ierodoties vizītē, sociālie darbinieki esot uzrādījuši dienesta apliecības iesaistīto sociālos darbinieku amatu apraksti, kompetence un vārdi ir noslēpums, jo uz tiem attiecoties personas datu aizsardzība, uz visiem jautājumiem esot atbildēts, u.c.). Par ko vispār socdienests uzcepies, sanāk saprast tikai pēc ilgiem, neatlaidīgiem pūliņiem.

http://pietiek.com/raksti/viena_tante_teica_jeb_ka_latvija_darbojas_socialais_dienests_un_barintiesa

 

Vai jūs zinājāt, ka ir tāds ērču lasīšanas un karūsu makšķerēšanas čempionāts? Laine no Mammas rokām piedāvā aplūkot, kā tas reāli izskatās.

http://mammasrokas.blogspot.com/2016/05/kukaini-un-zivis.html

 

Santa aizbraukusi ar velosipēdu uz Aumeistariem (balticmaps apgalvo, ka esot Aumeisteri) un visu ko interesantu sabildējusi pa ceļam.

https://santapaegle.wordpress.com/minot_pedalus/sen-nebija-buts-aumeistaros/

 

Jānis Bergs apraksta tādu kā savādu krāpšanas mēģinājumu ASV, kuru man pāris teikumos nav vērts pat mēģināt aprakstīt. Nav diez ko gari, lasiet paši.

https://bergsblogo.com/2016/05/23/par-havaju-salam-psihologiem-un-trakajiem/

 

Agris Fakingsons pakāpeniski plāno publicēt savu grāmatu Slimas vasaras epizodes. Par to Fakingsona blogā lasāma ne sevišķi glaimojoša recenzija. Pats neņemos spriest par grāmatu, kurai esmu izlasījis tikai pirmo nodaļu.

https://fakingsonsraksta.wordpress.com/2016/05/23/epizode-1/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *