Skip to content

Eltons Džons

Sarkanās ēkas augšējā stāvā ir atvērts logs un kura skan Eltona dziesmas. Es atrodos 400 metru attālumā un apbrīnojami skaidri dzirdu ne tikai basus, bet arī pārējos instrumentus un bez problēmām saprotu dziesmas vārdus.

Lai arī Eltons man neriebjas, tomēr izsaku visdziļāko līdzjūtību visiem apkārtnē dzīvojošajiem kaimiņiem. Turklāt, ja nemaldos, pret šādiem mūzikas mīļotājiem ārpus laika perioda no 23-7 ar legālām metodēm cīnīties nav iespējams.

Starp citu, arī ar muzicētājiem naktī cīnīties ir gandrīz bezcerīgi.

Elīnas Fūrmanes jeb Ellas klubs “Dstyle” uzvarējis tiesvedībā pret Vecrīgas iedzīvotājiem, kas 25 reizes pēdējo divu gadu laikā bija saukuši pašvaldības policiju un sūdzējušies par troksni nakts laikā.
Visas sūdzības tika apvienotas vienā lietā, un spriedums paziņots novembra beigās.
“Visas līdzšinējās sūdzības pret kluba “Dstyle” īpašniekiem par trokšņa radīšanu, kas traucē iedzīvotāju naktsmieru, tika atzītas par nepamatotām un atceļamām,” pavēstīja kluba pārstāvis Miķelis Ļaksa.

Manuprāt, vajadzētu aizliegt kuram katram pārdot sevišķi jaudīgas audioiekārtas. Ja tev tas nepieciešams profesionāli – izņem licenci un paraksties, ka esi gatavs gan samaksāt sodu, gan no savas iekārtas šķirties, ja regulāri pārkāpsi likumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *