Skip to content

Derdzīgs lops

Tvnet. Tomēr par profesionāli nekādā gadījumā nevar saukt nesen iecelto padomnieku sabiedrisko attiecību jautājumos – Kristianu Rozenvaldu. Vēl vairāk – cilvēciski viņš ir derdzīgs un pretīgs lops, bet profesionāli – sabiedrisko attiecību staigājošā katastrofa. Piedevām tas nav nekas jauns – to lieliski zināja cilvēki no mediju vides, un arī pats Sprūdžs par to tik brīdināts. (..)

Visbeidzot – apgalvojums, ka Sprūdžs par padomnieku izvēlējies derdzīgu lopu un sabiedrisko attiecību katastrofu nav pārspīlējums. Šā gada 2. maijā mikroblogu vietnē «Twitter» Rozenvlads izplatīja šādu paziņojumus: «Kaut arī man nepatīk @VZatlers (Valdis Zatlers), tomēr salīdzināt @cantab3 (Robertu Ķīli) ar Šadurski ir tas pats, kas salīdzināt Olimpiskās spēles ar Paraolimpiskajām.» Lai arī ko Rozenvalds ar to būtu domājis, šāds pretnostatījums ir derdzīgs un aizskarošs. Jebkurā saprātīgā valstī, kur valda savstarpēja cieņa un izpratne šāds cilvēks netiktu valsts pārvaldei pat tuvumā. Latvijā Reformu partijas ministrs viņu ne tikai pieņem darbā, bet pat atļaujas dēvēt savu komandu par «stipru un profesionālu».

Latvijā visi jau ilgāku laiku vārās par Putina Krievijas «Pussy Riot» prāvu. Tikmēr lielākā daļa izliekas neredzam, ka mūsu pašu valdību vada kusls premjerministrs, kura komandā ir nespējīgs ministrs. Tāds, kurš pamanījies sačakarēt pat tik svarīgo Nacionālās attīstības plānu. Piedevām viens no viņa padomniekiem ir valsts apmaksāts nejēga un preteklis.

Par šo gan gribētos redzēt Kristiana komentāru. Lai arī derdzīgs lops, tomēr PR speciālists un, spriežot pēc ieņemamā amata – viens no labākajiem valstī.

Varbūt nākotnē mūs sagaida tiesas prāva, kurā Kristians pierādīs, ka tomēr nav derdzīgs lops un staigājoša katastrofa. Jautrāk gan būtu, ja PR speciālists tiesu par to pārliecināt nespētu.

Man personīgi šķiet, ka Tvnet šajā gadījumā nebūt nav tālu no patiesības. Kādreiz pēc Kristiana rakstu lasīšanas bija sajūta, ka viņš cenšas visus pēc iespējas vairāk un efektīvāk ar sūdiem apliet. Pat politiķi tā nedara. Nesaprotu vienīgi, kā tik derdzīgas kvalitātes skribelējumus savulaik regulāri varēja publicēt gan NRA, gan Delfi un droši vien ne jau viņi vienīgie.

Tāpat arī grūti saprast, kā Kristians spējis pārliecināt Sprūdžu, lai viņu pieņem par padomnieku. Varbūt kāds „labvēlis” Sprūdžam viņu ir iesmērējis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *