Skip to content

Celtnis

Sākumā ir klusums. Parādās vīrieša kailķermeņa apakšējā daļa. Netīra, smilšaina un apsnigusi, izņemot dzimumlocekli. Penis bez redzamas ārējas stimulācijas pamazām kļūst stingrāks līdz pēc trim ar pusi minūtēm tas ir jau pavisam saslējies.

Tālāk parādās liela mašīna, līdzīga traktoram un celtnis. Traktoram piestiprināts kaut kas līdzīgs kokam ar visām saknēm. Apkārt rosās strādnieki, kaut ko meklē pie mašīnas un zem tās, iespējams, pēta, kāpēc tas nedarbojas. Celtnis lēnām paceļ traktoru.

Varam apskatīt traktora apakšu, dažādas asis un zobrati. Tā riteņi griežas un atkal varam ieraudzīt kailo vīrieti, kurš apgūlies tieši zem traktora ass, kura pārvada kustību no motora uz aizmugurējiem riteņiem. Mute vīrietim ir aizbāzta ar paprāvu puķi. Parādās penis, no kura izplūst sperma. Tad penim tiek uzlikts sietiņš, caur kuru sperma sūcas laukā. Roka liegi pieskaras penim. Traktora ass griežas ap savu asi un uz tās rotē kaut kas balts, līdzīgs paprāvai vāzei, iespējams, pamatīgi spermas krājumi. Vīrietis to glāsta ar savām netīrajām, dāsni apspermotajām rokām. Griežas arī traktora riteņi. Vīrietis berzē savas ģenitālijas gar balto veidojumu uz rotējošās ass. Var redzēt, ka ānusā viņam iesprausts kaut kas līdzīgs prāvam sīpolam ar lokiem uz iekšu un sīpolu ārpusē. Tā vairākas minūtes. Titri.

Tas ir Destricted – Hoist, Matthew Barney (2006) brīvs atstāsts. Aizpagājušajā gadā rādīja Baltijas Pērlē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *