Skip to content

Atvieglošanās

Padomes priekšsēdētāja Rasma Purmale, skaidrojot iemeslus, kādēļ sanāksmē Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) uzdevis Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītājai Eiženijai Aldermanei (GKR) sagatavot skaidrojumu par to, kas ir tualetes papīrs, norādīja, ka sanāksmes galvenais temats bijis pašvaldības finansējums (PII).

Patlaban dome dažādu PII audzēkņiem nepieciešamu lietu iegādei atvēl 18 latus gadā uz katru bērnu, taču, ja par pašvaldības līdzekļiem bērnu vajadzībām ir jāpērk arī tualetes papīrs, pašvaldības finansējumam uz vienu bērnu būtu jāsasniedz vismaz 40 latus gadā, lēš Purmale.

(..)

“Protams, ja kādam bērniņam to nevarēs nopirkt, PII par saviem līdzekļiem iegādāsies dažus rullīšus, bet, lai nodrošinātu visus bērnus ar tualetes papīru, gada laikā tam vien būtu vajadzīgi vismaz 24 lati,” uzsver Purmale.

Ja nieka tualetes papīrs uz vienu bērnu maksā 22 vai 24 latus, kas Purmalei pašai īsti nav skaidrs, tad interesanti būtu uzzināt, kas tieši ir tās nepieciešamās lietas, par kurām jau tagad tiek tērēti 18 lati uz bērnu?

1 thought on “Atvieglošanās”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *